Old school se vraca !

Pozdrav svima, neko me zna kao “MichealKenny” neko kao “KennyZZ” a neko me ne zna uopste haha…
Na serb craftu sam igrao 6 godina, takodje poznat sam bio kao jedan od najjacih pvp igraca. Verovatno je vecina vas cula za moju fakciju “HORD” koja je 5 godina bila najjaca na serveru, u jednom momentu je brojala 120 clanova. Upoznao sam mnogo ljudi na ovom serveru i mogu reci da mi je ovaj server ulepsao detinjstvo. Takodje svih godina sam redovno uplacivao rank i sc poene cak i skillove dok su postojali. Posle 5 godina igranja prijavio sam se za moderatora i dobio sam ga zajedno sa Milan95, CREEPER1BLOW I Zokirumom. Jedna od lepsih iskustva je bilo upoznavanje sa modertatorima i vlasnicima u Nišu na Serb Craft meet up-u! To je bio prvi meet up ikada. Posle 2 sezone iskreno smorilo me igranje kao moderator i prestao dam da igram skroz minecraft. Lepo je to iskustvo , u kojem sam puno naucio neke stvari, ali nije to to, nije to igra na koju sam navikao svih godina. Usao sam pre dva dana na server, i sve mi se vratilo. Opet imam zelju za igranjem, za dokazivanjem . Imam zelju da opet imam najjacu fakciju. Srecan sam sto sam se vratio i ocekujte neocekivano!
Old school igraci neka se jave ovde da vidim koliko nas je :heart:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Najbolji igrac se vratio
Gusari pazite se :wink:

ako se vracas misleci da ce ovaj server biti kao nekada davno zajebao si se ;)))))) svi mi to zelimo ali ne daju

E ja sam raidao HORD na fac pre 5 dana :stuck_out_tongue:

Svi smo mi uvek imali neku primedbu na server, zato sto smo uvek hteli da sve bude isto ali da je ostalo isto smorilo bi. Uvek mozemo da nadjemo izgovor ali promene se svugde u svetu desavaju. Ja za 2 dana igranja sam nafarmao 1 000 000$ i pored toga kupio 12 spawnera vec. Nekad si za jednu enc jabuku ili creeper egg morao da budes online po 12 sati kako bi prikupio sc poene za njih. A sada je igra mnogo laksa. Mislim da bi trebao da se vrati server na 1.7.2 kada je bilo nemoguce imati vise od 200,300 hiljada dolara i gde ti je trebalo mnogo vise vremena da prikupis odlicne iteme pa bi verovatno trazili da se server vrati na ovo danas…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cao Kenny

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Pa ti ako hoces stari majnkreft idi na 1.8 verziju i igraj singleplejer i trazi herobrajne i tuci ih

Gle ovog nasao da se vrati kad sam ja quito… Dobrodosao nazad i srecno sa igranjem

Ovo da je jedan od najjaci pvp igraca to je slagao(Bebeca Toljaga)

[quote=“SpartanFTW” post=252502]Cao Kenny

Sent from my SM-J530F using Tapatalk[/quote]

Pozz brate

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne znam te nisam bas toliko star igrac al dobrodosao nazad!

Svi smo mi uvek imali neku primedbu na server, zato sto smo uvek hteli da sve bude isto ali da je ostalo isto smorilo bi. Uvek mozemo da nadjemo izgovor ali promene se svugde u svetu desavaju. Ja za 2 dana igranja sam nafarmao 1 000 000$ i pored toga kupio 12 spawnera vec. Nekad si za jednu enc jabuku ili creeper egg morao da budes online po 12 sati kako bi prikupio sc poene za njih. A sada je igra mnogo laksa. Mislim da bi trebao da se vrati server na 1.7.2 kada je bilo nemoguce imati vise od 200,300 hiljada dolara i gde ti je trebalo mnogo vise vremena da prikupis odlicne iteme pa bi verovatno trazili da se server vrati na ovo danas…

Cek cek, ti nisi razumeo o cemu pricam, ne pricam ja o tome, nije meni problem factions kao factions nego nekada server nije ovoliko lagovao i bio je bolji staff, ovo danas je sve katastrofa, community se promenio totalno.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

Svi smo mi uvek imali neku primedbu na server, zato sto smo uvek hteli da sve bude isto ali da je ostalo isto smorilo bi. Uvek mozemo da nadjemo izgovor ali promene se svugde u svetu desavaju. Ja za 2 dana igranja sam nafarmao 1 000 000$ i pored toga kupio 12 spawnera vec. Nekad si za jednu enc jabuku ili creeper egg morao da budes online po 12 sati kako bi prikupio sc poene za njih. A sada je igra mnogo laksa. Mislim da bi trebao da se vrati server na 1.7.2 kada je bilo nemoguce imati vise od 200,300 hiljada dolara i gde ti je trebalo mnogo vise vremena da prikupis odlicne iteme pa bi verovatno trazili da se server vrati na ovo danas…

Cek cek, ti nisi razumeo o cemu pricam, ne pricam ja o tome, nije meni problem factions kao factions nego nekada server nije ovoliko lagovao i bio je bolji staff, ovo danas je sve katastrofa, community se promenio totalno.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote][/quote]

Aha, nismo se razumeli. Iskreno ne bih da sudim o tome posto vecinu modova ne znam… Creeper, zoki, djfantom, lord_kass, i lovemaxi su dobili moderatora isto kada i ja. Ubedjen sam da vrhunski rade svoj posao jer sam dve sezone postmatrao to iz ugla moderatora. Sto se tice novih nisam kompententan o tome da raspravljam jer stvarno nikog ne znam. Lag ce se popraviti nadam se…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sećas se mene nick mi je bio Colonel xxx_xxx_x bio sak u tvojoj fakciji co leader:woohoo:

ti tad nisi ni igrao

Hvala bogu ne igram od vrtića kao i ti.

Welcome back!
Secam te se, bio si bas retardiran(u pozitivnom smislu) i umeo si da se zezas. Ali ako ocekujes da igras factions kao sto je nekada bio, neces. Jako promenjen u smisao gameplay.

Hvala bogu ne igram od vrtića kao i ti.[/quote]sto nisi crko idi vrati se

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Hvala bogu ne igram od vrtića kao i ti.[/quote]sto nisi crko idi vrati se

Sent from my SM-J530F using Tapatalk[/quote]

Lila me je spasila, ona je crkla umesto mene huh

Hvala bogu ne igram od vrtića kao i ti.[/quote]sto nisi crko idi vrati se

Sent from my SM-J530F using Tapatalk[/quote]

Lila me je spasila, ona je crkla umesto mene huh[/quote]ja mislim da je hana

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Ja se secam kad si me banovao zbog hakovanja :side: