Odgovor na temu: "NAJNESPOSOBNIJI MOD THEDULIX"

Dark_Angel_TheBest_XD je napisao: “Samo da napisem da je ovaj TheDulix_ najgluplji mod ikada.
Sto ni ne zna da radi posao pa radi po starim zaslugama, znam te od kad si bio niko lice mali pokvareni dvolican.
U chat vredjaju sve zivo sto postoji, lik im da opomenu, ja napisem liku da ne smara da odjebe DOBIJAM MUTE ZA VREDJANJE? Molim koga vi zajebavate ovde?
Onda secam se kada su svi slali glupe /report za sprdnju i Techno im davao opomene. Ja napisao, i meni nije Techno dao, Meni je Dulix dao MUTE 12h Sto sam report nekog za nesto i onda ode.
Onda Juce na skyblocku dodju moeratori sprdam se sa njima u areni, pa ovaj nesposobni dulix dodje opet samo meni tamo nekim op macom udari do 2 srca me dovede i dodje neki lik da me ubije i ovaj se pravi lud kao nistta nije uradio.
Excuse me bitch, ovo je samo Serb craft , svet od kockica, i imaj to na umu jer ovo ti nije drzava i nisi Vucic da se kurcis.”

Moram ovako da odgovorim jer je dulix zakljucao temu ali to nije bitno…Ono sto sam hteo da te pitam je zasto pricas dulixu “Excuse me bitch, ovo je samo Serb craft , svet od kockica, i imaj to na umu jer ovo ti nije drzava i nisi Vucic da se kurcis.” HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA
Kazes to liku a ti places zbog kockaste igrice…strasno