Ocu promenit skin

Nick ; BlackLionHD
Na ovom nicku imam zenski skin zasto to tako nez al ja taj skin necu molim vas da promenite ako mozete neko od sc tima i ako mozete mi staviti neki lep skin da nije neki zenski :smiley:

Pa ako je tvoj premium account mozes sam da promenis.A ako oces drugi skin na ovom serveru moras da platis 100 RSD i mozes da biras bilo koji skin koliko ja znam.

A i prosto mozes da promenis nick posle gr-a i imaces novi skin.

Moras da platis 1 euro/100 dinara da bi promenio skinā€¦Da je free svaki dan bi menjao skinā€¦

Kao sto menjas avatara na forumu :smiley:
Prosle nedelje si imao crnu kosu, vidim ofarbao si se :3

Pa u rl mi je kafena pa da se nagodim :3

Meni se svakih nedelju dana menja skin. Lepota. Uvek sam zenskoā€¦

Ovaj sa mojim acc-om ne igra vise :smiley:
Tako da mi ostaje ovaj skin zauvek

ako se placa onda cu posle GR da smenim i tako cu rank kupit onaj od 2000din
sto i poseban rank na svim serverima

Taj skin koji kupis tada ostaje 6 meseci do global restarta i tada se vraca prvobitni skin ja to kupujem i ponovo cu posle gr-a

Sto se tice gra on je 4 januara pre pola sata je bila reklama

[quote=ā€œAleksa333ā€ post=82870]Taj skin koji kupis tada ostaje 6 meseci do global restarta i tada se vraca prvobitni skin ja to kupujem i ponovo cu posle gr-a[/quote
U jednoj od tema si rekao da imas Premium pa zasto bi kupovao skin ako ga mozes sam promeniti.

Imam al delim sa drugom on se vise pita no ja nije mi dao sq

Aleksa moze da kupi premium acc ja sam kupio i mogu da menjam kad ocuā€¦ :smiley:

:stuck_out_tongue:

Omg ti si pro

Ja moj skin ne bi menjo xP lep sam ko da sam izaso iz nuklearne elektrane xP

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Moras da platis 1 euro,ako imas premium da promijenis skin,ako nemas premium pokusaj naci neki novi nick koji ima skin dobar.