Ocenite skin iznad vaseg avatara

ovako ova igra se igra tako sto cete oceniti skin iznad vaseg avatara toest sliku na forumu koj taj lik ima ovako hajmo da pocnemo

ova tema vec ima lol cemu ponavljanje ?

nije ista tema nego ocenis sliku iznad lika na forumu ako si pametna

5

7

5

Pa vec ima vakvu temu krv ti jebem

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

takachave koliko si ti glup ja ocenim tvoju sliku na forumu konjino jedna a ne tvog lika

5

[quote=“Bayramking67” post=175506]takachave koliko si ti glup ja ocenim tvoju sliku na forumu konjino jedna a ne tvog lika[/quote]Nemoj da me vredjas krv ti jebem I tebe I igru

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

nemas cime

Već ste skrenuli sa teme…

aleksa pa on me nervira inace aleksa 9 +

nastavi

Pa ti pravis duple glupe teme I ja cu te vredjati nemoze mi niko nista

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

mac ban ga molim te aleksa

AHAHAHAHHHAHAHA

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

Ne kapiram te zasto se, smejes kada stalno psujes,vredjas ko neki glupi lik vidi se da imas 9 godina.Trebao si i pre, mac ban da dobijes posto vredjas koga vidis posto imas 9 godina ne znas pravopis nisi imao kontrolni, kao ja 70 i vise puta pa zato, znam gramatiku i pravopis za razliku od tebe.

[quote=“Bayramking67” post=175528]Ne kapiram te zasto se, smejes kada stalno psujes,vredjas ko neki glupi lik vidi se da imas 9 godina.Trebao si i pre, mac ban da dobijes posto vredjas koga vidis posto imas 9 godina ne znas pravopis nisi imao kontrolni, kao ja 70 i vise puta pa zato, znam gramatiku i pravopis za razliku od tebe.[/quote]Postovani zamolio bi te da dodjes na discord/ts da se cujemo ne budi internet gangster

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

Bas, me zanima ko si