novi moderatori

ovu temu pravim sa jednim jasnim ciljem:ako bude neki klinac od novih moderatora trazio proveru a vidim kakvi su sve prosli sto pricaju u inat mu necu dat
moderatora jedino ako bi mi trazio neko drugi srdjo,creeper,milan,zoki itd itd
unapred vjv ce neko pomislit da ovo pisem jer nisam proso za sta me boli uvo(da ne kazem nesto drugo),i da sam proso u drugi krug odbio bih jer ne igram puno na serveru

pozdravljam vas i budite mi dobri

Koliko ja znam (a i ti i ostali igraci), jos nisu poznati novi moderatori, kako ih mozes nazvati klincima, ako ne znas o kome je rijec?

Danijel55 Dobice on klincima kada ga navataju ovi novi haa :slight_smile:

za sta me mogu navatat a i ako me hoce neki klinac proverit samo cu ga lepo poslat u 3 lepe i zatrazit da me neki normalan mod proveri

Kao prvo, peshacar, naući ti da pravilno pišeš.
Ja u ovom tvom tekstu ne vidim nigdje veliko slovo, tačku, zarez, ne zna se gdje je početak a gdje kraj
Kada sve to počneš upotrebljavati, dodji na forum, pa tada pisi nesto za moderatore ili bilo koga.
A kao što je Danijel rekao, još uvjek nisu poznati novi moderatori, tako da ne mozes ti govoriti o nekome unaprijed, a ne znaš uopšte kakvi će to moderatori da budu.

ja samo kazem u slucaju da budu klinci a vjv ce se nac neki slucaj a da se nadje necu mu u inat dat da me provjeri no cu cekat srdja kriperka itd
za pravilno pisanje zalbe ne prihvatamo

Ma ti si strasan :smiley:

i ja tebi

peshacar o čemu ti to ?
haha

U takvim situacijama postoji ban sa razlogom “Izbegavanje provere”. Novi moderatori ce morati da se postuju kao sto i nas postujete. :slight_smile:

Ko je rekao da vas postujemo Milane <3

milane ako mamin sin od 5 godina sa prstom u ustima me zanima ko bi ga postovo

[quote=“peshacar” post=69319]milane ako mamin sin od 5 godina sa prstom u ustima me zanima ko bi ga postovo[/quote] Naravno na ovom serveru neće staviti osobu koja ne zna ni anti cheat sistem da pokrene.
Ako administrator ima 10 godina,može da pomogne mnogo serveru možda i dobije…Inače ako vređaš ili ne želiš da slušaš administratora,za sve postoji kazna.

darko44 nauci da se bolje uvlacis hahahaa salim se
sve si rekao kao i milan

Brisao sam teme i za manje gluposti.