Nocni !

Meni je Nocni dobar moderator samo sto on zeli da pomaze a ne da banuje i mutuje njemu je bukvalno tesko da banuje.Pricao sa sa njime on je okej covek samo tako nastavi Nocni :slight_smile: vi sto ga mrzite ja nisam kriv ako vam se nesvidja imate druge pod servere i servere :slight_smile:

Slazem se sa tobom ovaj put Yellow.

Koliko ste smorili sa ovim temama o Nocnom…

Klarax bolje ljubi ovog tu dole :xD

Sto se tice mutanja sasvim je u pravu.Kako to msm ja sam ono napisao neku psovku i on me je mute a dok je trajao mute ja sam bio ljut na njega jer sam mislo da gresi posle kada sam ja malo hladne glave razmislio i skontao da je bio u pravu jer kakav ja primjer dajem mladjima od sebe kada kazem bem ti zivot itd.Znaci on svakog mute opravdano svaka psovka je za mute normalno tu nema nikakve price sto je on nekog mute .A Neve ti si otisla bas zbog ti klinaca i nolifera koji psuju i rade to sto rade.Znaci kada bi svi admini bili malo stroziji ti klinci nebi smeli da psinu a ne da rade to sto rade.

Da dobio sam 2h mute jer sam jednom liku napisao gde si Siso da ne mislite da sam mute radi neke brutalne psovke