Nista nisam koristio a dobio ban bez razlog zbog videa od youtubera :/

Vaš nick:Optimash
Server: Podserver/Global/TS3/Discord
Razlog bana: ne znam
Trajanje bana: Temp/Perm/MAC 2 meseca 30 dana i par sati
Moderator koji vas je banovao:Dyior
Vreme bana:2 meseca i 30 dana
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan:
ja dodjem posle duge pauze igrao sam na dosta servera i zagrejavao se za sezonu koja sad trbea da pocne dobijem ban pred nove sezone jel kao sam koristio nesto ja jeste imao sakm vise banova al ovaj put nisam nista koristio niti instalirao niti pomislio uplatio rank sinoc da igram skypvp dzaba sam dao para koji jedva sam sklopuio za rank al nmvz valjda sam reko dovoljno nmg vise ako ne dobijemunban ne dobijem hvala samo sto ne ssate pre bana niti pogledati anti cheat dal sam nesto koristio nego eto youtuber prijavio pa ajde kao da ga ne izgubimo banamo igraca eto poente serba ja ako ne igram novu sezonu koja ide ja se kunem vise ne ulazim na srw jel ako udjem mene banaju bez razlog hvala batica cekam odgovor

Na snimku se vide tvoji hitovi… pogledaj pa vidi kako udaras to da si besteu ne mozes da gledas u Boga gore a da ga hitas

To se vidi tako jel lik koristi quic pro i dinamic flow on pa on prica sa mrtvacima i bogom u isto vreme nmvz jbg kad ne znate da gledate

На пет., 3 јун. 2022 г., во 01:19, Fix via SERB-CRAFT Forum <[email protected]> напиша: