Nemojte lock temu pls. Unban bi mi mnogo znacio. Izvinjavam se za spam!

Nick u igri: Mqrko_
Server: Global
Razlog bana: XRay
Trajanje bana: Permament
IP ban: Ne
Vaša IP adresa: ///
Admin koji vas je banovao: superwoman1
Vreme bana: 2018-03-10 21:44:09
Zašto mislite da treba da dobijete unban: Prvo i prvo ne mislim da treba da dobijem unban ali opet imam da vas nesto zamolim. Mogu li da dobijem unban na KitPvP skywars itd a da budem banovan na sve gde mogu da rayam jer jesam xrayao? Imam rankove uplacene i zao mi para koje sam dao… Priznajem da jesam rayao i mozemo li napraviti ikakav kompromis?Mislim da nema nikakve logike da sam banovan npr na kitpvp jer mislim da tamo ray nista ne pomaze. Sta vi mislite?Razmislite malo. Volio bi da dobijem global unban ali znam da se to nece desiti. Opet vas molim i pitam mozemo li da napravimo ikakav kompromis za unban. Prvog ja sebe ne bih unbanao jer jesam kriv, ali opet vas molim. Volio bi kada bi dobio drugu sansu jer bi je sigurno iskoristio kako treba. Ja sada molim staff team da me unban ako ikako moze, ako treba mogao bi doci ts3 da proazgovaram sa vama i da se dogovorimo nekako oko unbana. Bio bih vam mnogo zahvalan. Unban svakako ne bi trebao da dobijem i to stoji. To je to od mene, vi odlucite. Pozz! :frowning:

Ko prizna pola mu se prasta?

Smeška ti se MAC…

Ne razumem… Sve sam lepo objasnio… Zasto MAC?

Malo kliker malo xray uff
Dobar si dobaar!

(Smem valjda odg. kad je bane vec pisao(mod))

Bravo

Mqrko, nema unbana brate i svi pre tebe koji su dobili ban za X-ray nisu dobili unban. Napravi novi acc i tamo igraj, naravno bez X-raya botu :wink:

ne smaraj :wink:

Zamolio sam lepo. Rekao sam sam da vrv necu dobiti unban ali molim da napravimo kompromis jer sam donator na serveru. Ne trebaju mi vasi odgovori vec odgovori modova

Pa kakve veze ima sto si donator?
Ako si malo procitao nekad pravila, tu bi negde video i mozda bi trebao znati, da su pravila za sve ista. I za onog koji donira(koji npr ima SCMastera i za neke koji su NoRank) :wink:

Ne zanimas me poy

Mqrko_, da ne pricam sta sam ti naso pre 1 mesec bolje.P.S : Izvinite zbog upada :smiley:

Sta si nasao? Ne znam ni ko si ti lol

igraj fortnite batali mc propao odavno

[quote=“Takachav_EuGod” post=163453]igraj fortnite batali mc propao odavno[/quote]Kaže lik koji je quitao a igra još uvijek.

Nema unbana. Ako tebe unbanujemo moramo onda i ostale :slight_smile:

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk