Nagrađeni igrači (Feb 2023) - Prison TOP

Dragi Serbovci,

Svakog meseca nagrađujemo najbolje igrače na osnovu statistika sa Prison servera.
Čestitamo igračima koji su se pronašli u TOP igračima Prison servera ovog meseca.

Mesto Igrač Iskopani blokovi Nagrada
1. 420hz 3095556 $300000, 8x CrystalCrate, 12x LuckyBlock, Miner Pickaxe (Efficiency 6, Fortune 6, Unbreaking 5), Miner Axe (Efficiency 7, Fortune 6, Unbreaking 6).
2. TIRED 3008190 $250000, 7x GoldCrate, 10x LuckyBlock, Miner Pickaxe (Efficiency VI, Unbreaking V, Fortune V), Miner Axe (Efficiency 6, Fortune 6, Unbreaking 6)
3. platinum983 2321682 $200000, 6x GoldCrate, 8x LuckyBlock, Miner Pickaxe (Efficiency VI, Unbreaking V, Fortune IV), Miner Axe (Efficiency 5 Fortune 6 Unreaking 6)
Mesto Klan KoTH Wins Nagrada
1. PENAL 66 $600000, 13x GoldCrate, 7x IronCrate, 2x Diamond Sword (Sharpnes VII), 4x Diamond Sword (Sharpness VI), 2x Protection 5 delova armora po izboru.
2. Liquid 33 $500000, 11x GoldCrate, 5x IronCrate, 1x Diamond Sword (Sharpness 7) 3x Diamond Sword (Sharpness VI), 1x Protection 5 deo armora po izboru.
3. NANE 7 $400000, 9x GoldCrate, 3x IronCrate, 3x Diamond Sword (Sharpness VI)
  • NAGRADE ĆE BITI PODELJENE U ROKU OD 3 DANA OD OBJAVLJIVANJA TEME!

Nagrade nije moguće preneti na drugi nalog.

Igramo, samo jako :slight_smile:
Vaš SC Tim!

ono kad nagradu dobije lik koji ke koristio Nedozvoljena Sredstva , koji je 3m blokova iskopao sa hackom, bas dobar server. ne da ce da znaci ova nagrada od 150k 4x gold keya, 6 lbs, i ovaj pickaxe koji imao svaki drugi lik na serbu, u ovom slucaju igrac Zask. razocaravajuce!

1 Like

Upravo se slazem sa ovim komentarom, cak sam planirao napisati isti… Nemam reci banovani igraci dobijaju nagrade umesto da pogledate ko je bio 4. I da taj igrac dobije nagradu

Nick : 420hz

TIRED i Zask sledeci put bolje kopajte … al sledeci put brez hakova da bi bilo zanimljivo hehe

AHAH najjace da ja imam hack dusmani pomrite ne mozete se takmiciti sa mnom jednostavno nema bolji od mene :smiley:

1 Like

Sljedeci put bolje kopaj niko cit nije korisitio…
To sto si sliko svake 3 4 sec blocks check da smjestis ban idi ubij se

Pozdrav, obzirom da nastala zabuna,tu sam da odgovorim.
Igrač koji je koristio nedozvoljena sredstva i tako stigao do jednog od prvih tri mesta neće dobiti nagradu jer je istu pokušao da stekne kršeći pravila servera. Nagradu će dobiti igrač koji se našao na četvrtom mestu, a ko je to saznaćete uskoro u izmenjenoj temi.
Još nešto, ove nagrade nisu konačne i biće promenjene uskoro obzirom da su ostale iste kao prošlog meseca.

1 Like

Pozdrav brate hteo bi samo da pitam kada če se saznati ko je četvrto mesto tjst sada treče i hteo bih saznati kada čete podeliti nagrade i koje su ( sa obzirom da si rekao da češ ih promeniti )

420hz

1 Like