Nadovezivanje na Kamberov odgovor

Ako vi tvrdite da postoji anticheat zasto on toliko gresi i pokazuje drugacije? Ako vi toliko verujete igracima koji snimaju igrace u f5 i fov 100 onda bi po vama svi igraci trebali da budu banovani jer tako i ja mogu da snimim skroz legit igraca dajem npr igraca Maniac ili Yina Strrraleta isto to mogu i ja da uradim i vi cete da ih banujete? Npr banovali ste igraca pod nickom stttrale koji je koristio Anticheat i vi ste ga opet banovali jer je neko sinimio u f5 sa fovom 100 ne razumem zasto ste onda mod za banovanje ako nemate vremena da proverite dal neko cituje ili da ga ssaju jer vi preterujete i banujete skroz legit igrace ne pricam sad za sve imalo je i igraca koji su stvarno citovali ali vi banujete i igrace koji su legit kao npr JettEvolve koji je sad hvala bogu dobio unban stttrale i WelcomeHome zasto ih banujete jer ste lenji ili kako vi kazete nemate vremena onda napustite svoje mesto i dajte ga nekome ko stvarno zeli da ucini ovaj server boljim i ko bi imao zelju da ssuje igraca kao sto su i Gmjo i Dulix radili gmiju i dulixa su prozivali i vredjali igraci koji su stvarno citovali :smile:

1 Like

Pozdrav Olivere guli kako vec. Random si ucuti. NAAAAAAAAAAAAAAJACE. Bukvalno lik je OBIJASNIO sve. Trebate gledati malo fov, SSati igrace, i malo se uozbiljite sa banovima. NEREALNO je da lik koji na salwyrr igra od pocetka sez dobija ban. Za taj anticheat koji prica kamber, ZNAM da ne postoji. Ili je tu kao plugin koji samo zauzima memoriju za dzabe.

1 Like

Samo moram i ja nesto da spomenem ovde, buduci da je prosla tema lockovana odma. Takodje kao i igrac JettEvolve, ja sam isto bio ovako snimljen ni za sta, i isto sam dobio false ban, msm znam da vi od moje reci nemate nista al nmvz… Da sam i ja snimao, objavio bi svoj pov i dobio i unban isto ovako, medjutim nisam, tako da je moj ban ostao. Tako da probaj kamberu da zamislis kolko je jos ovakvih situacija bilo pored mene, i koliko jos ljudi je false banovano.

1 Like

O ovome ti pricam Kamberu nemas obzira mod si dobro treba da te postujemo al nesto sto nije fer nije fer koja je tvoja poenta moda ako neces ssati igrace i verovati na video od igraca koji su usli na server ove sezone i upalili snimanje sa fovom 100 i dynamic fovom on mogli bi ste malo da pripazite jer ovo nema smisla igrati ako ce nekome ban da bude smesten od randoma koji ne znaju da se biju i znaju samo da beze i da ukljuce f5 hvala na saslusanju :smile:

ti si random najveci na ovom serveru. Nemas pravo da pricas brt. xD. Kamberu BUKV znaci ima ovakvih situacija mnogo. gledajuci prijavu od villagera onog (eudaimonnia) ima veci fov. Ja mogu isto da stavim quake pro i dynamic na oN i da odem i da kazem da TI citujes. Nije uredu KAMBERE

1 Like

Tuzno je sto se pojedini igraci vise trude nego trenutni modovi. Pallascat mod koji nista ne radi i ne sluzi nicemu dodje i dopisuje se sa igracima muta igraca svaki 3 4 dan gmijo i dulix nrk uzivaju naradili su se proslih sezona

I jos nesto vezano za anticheat zasto se koristi taj anticheat ako ne pokazuje kako treba? Kako ti kazes kambere za svakog igraca koji je banovan vas anticheat je nesto uocio a da JettEvolve nije snimao svoj pov ostao bi banovan a zasto zbog nekog budjavog anticheata koji ne pokazuje dobro ili menjajte anticheat ili ssajte igrace jer ovo nema poente vise NotThrey stttrale WelcomeHome sve su to false banovani igraci koji stetom nisu snimali svoj pov jer bi vam pokazali suprotno od vaseg anticheata ako zelite da server postane bolji ili se uozbiljite ili jednostavno zapustite server i nek propada svojim tokom ZELIM PRAVDU ZA FALSE BANOVANE IGRACE!!UNBANAJTE IH!!! Borimo se za pravdu

#freezika !!!

1 Like

Brate smaras vise imas 20god bakces se po forumu idi beri maline da prezivis!!!

20 godina imam?!?!

pusti njega, ipak gospodja Maja voli da dudla jaja

1 Like

Nema šta pametnije, pa odma cilja na mene, moderatora koji se uopšte ni ne bavi nedozvoljenim sredstvima :confused:
Otkud ti znaš šta mi radimo kao tim? Odakle vama to da AntiCheat ne postoji? Bože moj, ako znate bolje, prijave za tim su uvek otvorene, pa možda neko od vas pametnih krene da se bavi banovanjem igrača za nedozvoljena sredstva.
Žalbe na članove tima možete uputiti preko sledećeg maila: [email protected], a što se tiče ove besmislene teme, zaključaću je
Kamberov odgovor i dalje stoji, nema potrebe za pravljenjem 100 tema o jednoj te istoj stvari