MuffinPup

Cao svimaa. Ja sam MuffinPup a u RL Milica. U timu sam kao TrialMod skoro mesec dana, i nadam se da ću se sa vama družiti jos dugo.

Minecraft igram od svoje desete godine, a na SERB-CRAFT serveru igram 6-7 godina. Stalno sam menjala nick-ove pa vam verovatno zato i nisam poznata.

Idem u četvrti razred srednje ekonomske škole. Volim da upoznajem nove ljude i da razgovaram sa njima. Druželjubiva sam po prirodi.

Nadam se da ćemo se lepo slagati i da neće biti nikakvih problema.

Možete i vi da se predstavite dole ukoliko želite.

Pozdrav B)

Branislave znam da si ti.

AHHAHAAAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHA

Cao milice ja sam marko i nemam oca i mali mi je pimpek. volim da upoznajem malu decu i da se druzim sa njima. pozzzzzzz

Jes da sam quito mc al da ti se predstavim.Ćao, ja sam Jale, to jest:Jale00,Jale97,JaleMC,JaleWarrior,Jale_AK47,___,JalePvP,Jale_YT,QuickAim.Ne bih se više poveravao neznancima

HAHAHAHAHAHAHAHAAHHHAHHHAHAHA

  1. Godina ekonomske i volis da se družiš i upoznaješ na serb-craft.Zanimljivo

Cao lepotice i ja idem u ekonomsku skolu nadam se da cemo se upoznati irl da se lepo druzimo mozda to bude nesto vise od prijateljstva :slight_smile:

Cao milice, ja sam Dejan! Teo sam samo reci da si bas slatkica mala :wink:

[quote=“MuffinPup” post=265379]Cao svimaa. Ja sam MuffinPup a u RL Milica. U timu sam kao TrialMod skoro mesec dana, i nadam se da ću se sa vama družiti jos dugo.

Minecraft igram od svoje desete godine, a na SERB-CRAFT serveru igram 6-7 godina. Stalno sam menjala nick-ove pa vam verovatno zato i nisam poznata.

Idem u četvrti razred srednje ekonomske škole. Volim da upoznajem nove ljude i da razgovaram sa njima. Druželjubiva sam po prirodi.

Nadam se da ćemo se lepo slagati i da neće biti nikakvih problema.

Možete i vi da se predstavite dole ukoliko želite.

Moze veza al ono odma naucicu te da sethomas kod trepova i guras invis u trepove !

Inace ja sam tobi poznatiji kao adams !

Pozdrav B)[/quote]

Гле чуда и ја се зовем Бранислав

Pozdrav Milice, ja sam Ilija i imam 18 godina. Drago mi je sto smo se upoznali. Nadam se da ces biti dugo moderator, a i odlican. Pozdrav jos jednom!

Poz samirs, Ja sam milena, dr.olja

Кад Милица напуни 18. може неки нумберчић? B)

Budi Roleplay Igrac dobices moda.

Lock.

Ćao Milice!
Ja sam Nedim poznatiji kao Master_PV, drago mi je sto si postala majnkreft moderator.
E ako hos da se upoznamo dođi u BiH odvescu te na cevape, sirnicu, zeljanicu, burek, krompirusu, kljukusu, kljukusa sa mesom, sarmu, baklavu, hurmasice, brdare, corbu, kalju itdd… to je to od meneB).
Javi se na insta @nedim239, pozdrav!

[quote=“NedimBIH” post=265605]Ćao Milice!
Ja sam Nedim poznatiji kao Master_PV, drago mi je sto si postala majnkreft moderator.
E ako hos da se upoznamo dođi u BiH odvescu te na cevape, sirnicu, zeljanicu, burek, krompirusu, kljukusu, kljukusa sa mesom, sarmu, baklavu, hurmasice, brdare, corbu, kalju itdd… to je to od meneB).
Javi se na insta @nedim239, pozdrav![/quote]
10 лајкова и признајем независни бурек са сиром