Mojih 5 minuta

Cao svima!
Ja sam Andreja Filipovic, neko me zna kao DruggedCow, ili tacnije od pocetka mog igranja DruggedChicken…

Dakle, sve je pocelo u osnovnoj skoli, tacnije polovinom 5-og razreda kada je drugar koji je sedeo iza mene poceo da prica o nekoj igrici koja je menu u tom momentu kao naziv bila potpuno AntiPaticna…
Sto se do nekle i ispostavilo, nakon toga je sve to cesce bilo, tako da sam ja morao na kraju da pitam o cemu se radi u toj igrici…
On mi je objasnio da je to igrica sa “kockicama” i da se radi sta hoce u sustini, i da je to u tom periodu bila najprodavanija igrica na svetu.
Jer ono druga deca igraju CS 1.6, GTA San Andreass, WoW, LoL, sta ti ja znam jos…
I ovaj kada sam konacno ubedio oca i majku da mi kupe kompijuter, brat od ujaka mi skinuo igricu jer ja sam tada bio dibidus za kompijutere haha :smiley: :smiley: I ovaj kada sam usao na Creative prvi utisak je bio ono “Auu, na sta narod trosi vreme”.
E onda vremenom shvatis da moze i online da se igra, pa sam trazio po netu servere, i naleteo bas na Serb Craft.
Tada je bila 1.7.2 verzija, i ono kao sa Creative moda “Auu”.
Ali poceo sam sa RolePlay podserverom, nekako najvise mi se svidelo gradis sta ti je volja i ne mislis ni na sta, medjutim kao i svaki novajlija dosadjujes drugim igracima “kako ovo, kako ono, daj nesto od itema, daj hranu… Standarno”
I u nekom mometnu meni je vise RolePlay dosadio, jer steko sam utisak da sam dosao do neke svoje granice sto se tice gradnje, ono napravio si preko celog plota kucetinu i jos preko nje i dosta ti je.
I krenem da igram SkyWars, tada je bio sto se kaze u vrhu podservera, tu je vec ono bilo zanimljivo dok nisi poceo da se nerviras kako te onaj tamo pogodi sa strelom i ti padnes razumes…
I rekoh da se vratim na hub i vidim drugi neki server… I udjem na Factions…
I secam se prva kuca ili ti home, bila je u tako reci 5 - 6 blokova, jer ono nisam znao sta znaci raid, claim, unclaim, i kad sam “zavrsio” video sam neka dva igraca koja su bila tako reci u “punoj ratnoj opremi” ono klasika diamant momci…
Sruse mi kucu i uzmu stvari koje sam tada jedva skupio, i ono molio nekog da mi da jer sam nov…:smiley: :smiley: :smiley:
I kako sam vremenom poceo sve cesce da igram sreo sam nazovi prijatelja Duxy, koji je data u tom mometnu posla meni prvi poruku i pitao jel treba neki item…
Tako da ono, da skratim pricu, svaki slobodan dan, vreme, trenutak ja sam odlagao svoje kucne i skolse obaveze samo da bih usao na Serb Craft i “video se sa Duxy-jem”
Kako je vreme odmicalo, poceo sam da upoznajem razne igrace iz razinh gradova, neke trenutno a neke u Real Life koji su stvarno dobri momci na primer:
UnilAne
xXALTECXx
Nordswordem
IskoGamerBIH
GreenLionHD
NoHackJustBow
Berisevac
CROspano
Kaskadox
zazabam
Babke00
AstroBlue
RumbleCrubmle
Dylhan92
Samo neki koje trenutno mogu da se setim, i “danas” znam ko sto sam i “tada” znao da je vazije to prijateljstvo i druzenje koje cini mi se Admini servera potenciraju, nego ne znam ti ni ja sta
I ovaj, FunFact kada neko opsuje na serveru ili je dosadan moderatori mutiraju, a ti ono gledas i pricas u sebi sto bih ja voleo ovo ovako da radim sto sam i ja do nekle prizeljkivao , sto je do nekle cini mi se cilj svakog igraca, bude igrac… postane mod… i posle toga odluci da li nastavlja da igra ili ne… :smiley: :smiley:
Ono, poceo sam sa 10. godina i evo me sad sa 19. jos tu, jos za racunarom, jos “nervozan” sto gubim u PVP, ali nije me briga, vazno je “ucestvovati” hahahaha :smiley: :smiley: :smiley: … Neko ce reci sada kao sto su pricali “Daj ti si kreten ti si ovo ti si ono, razumes igras te gluposti”
Na kraju bih rekao samo, da je ovo jedna lepa prica koja bih voleo da se nastavi, i koja nema kraja, jer mnoge stvari mogu da se nauce i mnoge pouke da se izvlace iz gledanja situacije na serveru…
I cini mi se da i kada budem “covek” kada stasam na “noge” da cu i dalje igrati, nadam se da ce Serb i tada postojati hehe :smiley: :smiley:
Tako da ono pisem kako mi dodje ne mogu sve da pohvatam, nadam se da nekom nece biti dosadno dok ovo cita…
Toliko od mene. Vidimo se na serveru… :smiley: :slight_smile:

jesi ti novi mod? (no hejt)

Ћао! Ја сам Бранислав!

Nisam pročitao al sretno dalje u životu!

Koliko vremena ti trebalo da napises text?

Hhahah nisam

Pa 15 minuta, mozda malo vise

Kako onda “mojih 5 minuta”?

Lep tekst!

Hahah, pa ne mora svaki tekst da bude
“Autobiografija”, “Moja prica” itd :smiley: :smiley:
Nisam znao sta cu pa sam stavio ovo :smiley: :smiley:

Nice :slight_smile:

Ne kontam kako ti nije puppin medju najboljima al ok

Uvek si bio dosadan igrac.

Pa i ti si uvek bio glup pa nikom nista

Hhahah ne mogu brate sve da se setim, ima vas mnogo