Moja MC prica

Pozdrav svima, dosadno mi je na poslu pa sam se setio da napisem moju Minecraftu pricu. A i takodje je veoma moguce da pocetkom marta idem za slovacku da radim, zaradim neke pare za rankove i silkove xD salim se :DDD
Tako da je moguce da cu tad skratiti malo igru, ali nosim ja laptop sigurno, samo je pitanje da li cu imati internet :smiley:
Poceo sam u avgustu 2015. godine, na verziji 1.10. Napio sam se jedno vece sa burazerom, otisli smo kuci, uskli na skype i dolucili smo da igramo neku online multiplayer igricu. Posto nismo mogli da nadjemo nista zanimljivo, iz neke nebulozne ideje odlucili smo da probamo Minecraft. Nasli smo ip adresu od serb-crafta. Smejali smo se cinjenicom da igramo minecraft. Registrovali smo se, i usli na survival. Bilo je oko pola 6 ujutru, taman kad je sunce izlazilo.
Poceli smo da kopamo, sve u fullu. Skupljamo materijale za kucu, i sprdamo se preko skype-a. Oko 14h popodne uzimam laptop i odlazim kod njega, da zajedno igramo minecraft. Igrali smo do 21h kada sam otisao kuci da spavam. Sutradan cim sam ustao, otisao sam kod njega da igramo. Znaci lepota, on na kompu, ja na laptopu, njegova keva nam sprema tu neku klopu, cirkamo sokove, ma uzivancija.
Ocigledno nam se svidela minecraft igrica, pa smo non-stop igrali. Kad god smo napravili neku kucu, uvek bi nam unistili. Bili smo bas losi u pocetku, ja sam stalno dmd kopao kamenim krampom. Prvih 10 dana nisam nista znao, ali sam veoma brzo krenuo da ucim.
Otisao sam u pvp kada smo burazer i ja napravili dmd odela i mac, i mislili smo da smo najaci. Na kraju smo izginuli posle 3 udarca, poludeli jer nam nema iteme. Pitali smo na all chat da nam lik vrati iteme, ali je odbio. Jedan decko me je inv u F, dao mi home, dao mi stvari, ma sve mi je lik dao. Mnogo mi je krivo sto ne znam ko je taj lik, niti koji F je bio u pitanju. Nazalost izbrisao sam logove, pa ne mogu videti. On je imao dosta itema, davao mi je armore, knjige, ma mnogo sam mu zahvalan.Ne mogu da vam opisem u kakvom sam cudu bio kad sam video na primer enchantvoanu knjigu ili brewing stand. Posto on nije inv mog burazera u F, burazer me je terao da ga pokradem. Naravno ja nisam to uradio, burazer se smorio i prestao. Mada ulazi kad kad.Posle toga jedno vece sam odlucio da napravim fakciju “Bata”, ali nisam znao kako da claijmujem, kako da napravim F, ma nisam ni jednu komandu znao. Kada sam pitao na all chat-u da mi neko pomogne, javio se lik pod nekim zenskim nickom (Mislim da je bilo Lena ali nisam bio siguran). On mi je konstanto trazio da dodje do mene da mi objasni, ali sam mu ja rekao da moze ovako i onako. Posle nekog vremena ubedjivanja kazem mu da me doda na skype-u, da mi objasni. To je bio Itz_Pablo. Dosta dugo smo pricali preko skype-a, bio sam u njegovom F-u. U F-u sam bio nekih 3 dana dok me u F nije pozvao tolokoso. Krenuo sam da pricam sa tolokosom i martinom na ts3. Napravio mi je tolokoso home, koji je sam on raid posle par dana. Ponovo sam se udruzio sa Itz_Pablom. Krenuo sam da zaradjujem nenormalnu kolicinu novca. Kupovao sam spawnere za slime farmu, ujedno sam imao i kaktus farmu koju sam kupio za samo 30k od DrShogija (o njemu cu posle). Kada sam sa Pablom gradio slime farmu, ja sam dao veci deo spawnera i sav obsidian za farmu, a on mi je claimovao i nije dao access.U tom trenutku sam bio u losim odnosima sa tolokosom. Pa sam onda pozvao tolokosa iako sam bio u losim odnosima sa njim i jos nekog ne secam se kog, mislim crazymunjevitog da mu raid slime farmu. Cimali smo se toliko oko toga, ali smo uspeli nekako. U to vreme obsidijan nije mogao da pukne, ali sam ja imao access samo na jednom delu pa smo unistili to.
Secam se jednog trenutka ubio me je japanacxD i nije hteo da mi vrati iteme. Posto sam ostavio pabla, i desilo se sta se desilo, japanac mi je vratio iteme i tad sam krenuo da se druzim sa JapanacxD, Rope99 i Megas. To su mi oduvek bili gotiva momci. Rope99 i JapanacxD su stekli poverenja u mene, pa su mi davali silk2 da koristim. Tada sam upoznao DjFantoma i lovemaxi09. MNOGO GOTIVA OSOBE. Nedugo posle toga upoznajem Guster24 koji je neverovatan covek, obozavam ga, lik je stvarno u fullu. Oni su mi uvek pomogli, davali savete itd… Lovemaxi09, tj. Ana, je svako jutro bila tu, pricala samnom, jer je ona ranoranilac, a ja nocna ptica pa ne spavam :smiley: Ubrzo sam skupio 1 milion dolara na survivalu, i kupio silk 2 za milion od crazymunjevitog. Tada sam se upoznao sa skoro celom Jugom. Iz tadasnje Juge najvise gotivim Dexa00, Selke02, Raca1234, Jaimy007 i Ak_Snark.
Sve u fullu, kopao sam spawnere, zaradjivao pare nenonrmalno. ubrzo sam bio na baltop-u osnovao svoj F, imao dobre drugove, u mom F-u sam najvise verovao Get3RekT_-u i kokosovomorahu, imao trap na divljini, mnogo itema (Iako nikada nisam isao u pvp). Bas je bilo dobro. Kada sam napravio novi home, raid su mi ga 2 lika koji su bili u mom F-u. To su ROASS i Selke02. Naravno u tom raidu je bio ceo jebeni server. Ali nisam se ljutio na njih. Isto vece sam ja njih raid. Tacnije njihov home je i dalje bio pod mojim claimom, pa sam samo vadio iteme i premestio :smiley:
Krenuo je haos sa tolokosom, vredjao me je, sirio moje privatne informacije i dezinformacije, lagao, pretio i sta ne sve. Cimamo sam se duze vreme da on dobije MAC ban. Tada sam i upoznao Manic12, pricao sa njim jedno vece, ok je lik mogu reci. On je uvek bio tu kada sam prijavljivao neke bagove, pa eto tako i malo popricamo.
Upoznao sam kasnije Wasdasa koji je moja baraba, Lord_Kass-a seronju, Mireta ekonomca i Creepera i ostlau ekipu.
E sada vracam se na deo pocetka. Decko kome cu uvek sve dati, pomoci, uciniti je DrSchogi. DrSchogi je lik koji mi je dao kaktus farmu za samo 30k, a od nje sam ja veci deo bogatstva zaradio. On mi je pomogao za slime farmu, tacnije skoro je sam napravio. Kada mi je on napravio, posle toga sam ja pravio slime farmu skoro celom serveru. Uvek je nasao da izdvoji vremena da mi pomogne, da pare, da iteme. Ma svaka mu cast.

E sad ova sezona je haos bila, od toga da su me raid crazy, roass, celanog i ostala ekipa, pa ja njih, pa oni mene, pa ja njih, do limita sa spawnerima, no rank shop, los koth loot, prestajanje ovih iz mog F-a da igraju, ali je ok :smiley: Vracaju se igraci u F polako.

Izrazit pozdravi za sledece osobe (Ne jer odlazim, vec jer zasluzuju) :

Lovemaxi09
Shrekt_
DjFantom
Wasdas
Lord_Kass
DrShogi
JapanacxD
Kokosovorah
LordNed
Dzoni02
CrazyMunjeviti
Dexa00
Selke02
Mire26
Guster24
GreenlionHD
MarexGamingHD
Megas
Rope99
WallDorf
Prodanov (Kolko god da je los i ume da sjebe, a sjebao je, tu je i on )
Martin_Br
xDeki (BarBrotherr)
Jovancevic

Mogao bi o ovome satima pisati, ovo je samo 20% moje mc price. Ali evo za sada ovo. Mnogo njih sam zaboravio da spomenem, mnogo i nisam spomenuo jer nemam vremena mora da radim posao xD
Hvala svima na svemu!

Brat Jazavac objasnio.

Wow Bageru, secas se kako smo se upoznali?

Haha. Ne bas Kalina.

Vrlo zanimljiva mc prica. :slight_smile:

Green aj pisi ti tvoju?

No no kad budem prestao igrati mc ond, ako se setim xD

Ohh to vrv nikada nece biti…

Uskoro*

Steta…

Dobra Badđeru, jos da sam ja tu bila bi odlicna :stuck_out_tongue:

To to ahhahhaahhahhha

Lele brt ti nisis svestan, ja pisem i samo mi pada na pamet pisi ovo, pisi ono. Mada morao sam da radim posao sto se kaze hehe
Voli tebe tvoj brat mwa <3

Dobra :slight_smile:

Taj home sto sam ti napravio nisam ti ja reido znaj to

Martin mi je rekao da jeste, ali nbtn :smiley:

Dobra prica.I da znas od kako sam poceo da igram bio si mi uzor…

Sent from my D2005 using Tapatalk

Au brt, ovo je mnogo lepo za cuti :smiley:

Lepo lepo

Losa mc prica jer nisam ni jednom spomenut.