Moja MC Prica

Minecraft sam poceo igrati u 2014, januar, al nije bilo do septembra dok nisam poceo igrati na Serb-Craftu. Poceo sam igrati survival games, na moj MSI laptop. Imao je Intel Atom processor, a igrao sam na mouse padu. Nekoliko dana kasnije, neko od skolskih drugova, su mi predlozili da pocnemo skyblock, i prihvatio sam, jel je zvucilo zabavno. U prvom vremenu (1.7.2) igrao sam na nick Dam398jan, jel mi je istinsko ime Damjan. Ja i moji drugovi smo se svadjali i krali medjusebno svaki dan, tako da u tim vremenama is rekord mi je bio oko 26lvl. Kad su odstranili MiniGames - To je bilo vreme kad sam poceo shvatati igru malo serijoznije. Poceo sam igrati skinovima - Jedan od nickova mi je bio BajanMerome, bajanbulgarian itd. (Nisam BG nego, ja sam Makedonac - cisto da se zna). Dosla je prva 1.8 sezona, i tad je moj drug ko me je kao prvo nagovorio da igramo MC igrao na jedan nick (R3DCraftYT) - Taj nick ima moj danasni skin =D lol. Igrali smo Rol3Play, i nisam obracao paznju sb. U tim vremenima #1 na is top je bio New_B, sa 1400 island levelima. DRUGI 1.8 Global. To je bilo rodjenje, mog danasnog nicka - Luca3435. Igrao sam na skyblock, i stigao sam do level 156. Tad mi je bio jako dobar drug 123daniskl123 - koji i dan danas igra pod nickom danis. Island mi je bio shit, nisam imao ni celu plocu. Dosao je treci 1.8 global, gde sam igrao solo - do negde i stigao sam do level 400- To je bio Avgust 2015 ako se ne lazem.Dosao je Septembar, snjima dosao SaleFTW , tj Gepeto sa pocetka sezone. On mi je dao sve stvari i dosao kod mene na islandu. U tim vremenima - Imao sam is level 600 - A josuvek sam nemao plocu. Ovog globala, jos od pocetka Juni, zapoznao sam - moze se reci i dan danas jedan od mojih najboljih drugara, danasni mod. Pogodite? Wasdas. Mi smo bili najbolji drugari - Cak smo skupili 3 wither skullova mislejuci, da cemo moci ubijemo withera. A wither je bio disabled :slight_smile: Tad sam prvo primetio mog idola- a kasnije najbolji prijatel i teammate - NixTHeLord - Danasan LordXIV. Da ne zaboravim, istog tog globala, zapoznao sam filip5555 - po mene naj poznatog Biznismena na server u tim vremenima.Dosao je prvi 1.9 global. Ja sam igrao nadajuci se da cu za prvi put i MC karijeri dogurati nekako do island top, bar u pocetku globala. Dan kasnije global restarta - Nix je trazio teammate-a. Ja sam se prijavio, jel jos od 1.7.2 on mi je bio idol (njegov nick NixDot2) i prihvatio sam. Jel prosli global je bio scamman mnogo puta - Hteo je da on bude leader, da nebi ga mogao scammati, ipak to je bio prvi put da igramo zajedno, pa cak i da me primeti. Taj global dogurali smo do #5 island top-a, a i na pocetka sezone #1 (level 100 xD) Ta sezona je zavrsila Legendary Island Owner bug-om gde je moglo da se taj challenge zavrsi koliko god oces puta, tako da #1 je bio Ratkoratko sa 120k island levelima. Dok ja sam zavrsio sa 5.6k. Posle tog globala, ja razocaran i polomljen sam prestao igrati server - jel nix nije igrao, a sam igrati - Nisam mogao :smiley: To je bio ovaj - prosli global. Pri kraja, tj Oktobar mesec 2016 hteo sam vidjeti sta se radi na serveru, kad me je msg , pogodite ko? NixDot2. To je bio prosli global, i od 1200 island levela , u manje od 7 dana dogurali smo ja i Nix, ko je igrao na nick SoulKing, do 3k island levela, #8 na island top. Mene je poceo malo tako zeza AntiCheat i prestao sam igrati do pocetka ovog globala. Ipak, pre da prestanem - Video sam u zivom kako Nix danasan lordXIV postaje ForumMod. Dolazimo do danas, kako me je DreamGamers primio na island i igramo zajedno. Sad smo #2 na island top sa 2038 lvl, al verovatno ce nam smanjiti - Jel misle da koristimo bug- Ranije ove nedelje bili smo island level 1450. I tako dolazimo do danas. To je bila moja prica o mc.

Legende koje nikad nisu me primetili : Enes53, ratkoratko, Recordmeister10, zokiruma.

Najbolji Drugari: lordXIV ( Nix ) Uvek ces biti zapamcen po najboljem bro :slight_smile: , Wasdas - nemam reci, moj idol i moj friend :slight_smile: , LaShoxx (Effects CallMeDaBest , Minechat itd) Uvek si mi bio jedan od najboljih drugova - Kad sam mislio da nema vise starih igraca na srw, tebe sam nasao :slight_smile: , DreamGamers - Moj rival, moj drug, moj brat :slight_smile: , Telstar_ - Zapoznao ovog globala, super lik i super biznismen , NemanjaGFX - Telstarov brat, Super lik, jako je vredan. ,Filip5555 - Legenda, ne igra tu vise, al uvek ce mi biti zapamcen po najboljim :slight_smile: Najbolji Bridges player, legenda, 123daniskl123 (Danis) Legendarni GHast hunter, kad nismo imali skyblock nether, tj imali smo normalan nether, on mi je dobio ghast tear :smiley: , raCa1234- Nemam reci,zapamcen po najboljem! ( Nisam stavio imena po ko mi je bio bolji, ko zadnji gori, Ovo sam napisao kako mi je teknulo tako)

I na kraju krajeva, moji NAJVECI na svetu idoli, bez njih ne bi mogao nikad igrati, zabaviti se i druziti se tu - Manic12 i Batica :slight_smile:

Edit: Zaboravio sam legendarnog lika, prijatelja - Nole. sorry bro, car si - nisi igrao na Sc-u pa zaboravio sam te xD

P.S - ako sam zaboravio nekoga slobodno bacite comment u add cu vas xD

Zanimljiva prica!

P.S. potvrdi forum acc na mail da bi bio siguran. Ovako moramo ti mi prihvatati post!

A mene ko jebe ?

Mrssssss stoko jedna a ko ti je ubija pigmene po nethere jer ne znas mac u ruku da držisx xD
Nisam citao ali si me 100% izostavio.

ufff zaboravio sam te. sorry bruh - dodao sam te :smiley:

Kraljino! :smiley: