Moj gejming zivot serb gornja crta craft dvehiljade osamnaest

Poy drugari i nedrugari danas cu vam ispricati kako sam krenuo da igram na serb craft ideje sam vidijo od raptina69 i thedurexa_
Krenuo sam igrati nedje 2016 na ljeto prvi nick mie bio IlijaPamojeprezime al sam skonto da je glupo da bi to bude nick ona sam nasao neki nick i jako mi se svideo skin trets i igrao sam na serbu bridges skupio sam nekih 10k score za 10ak dana i onda sam otisao na more kad sam se vratio zab sam sifru i onda sam razmisljo koji nick da mi bude posto mie mrsko bilo ic na mc skin i setio sam se da sam spijunirao rodjaka sa nickom samirs taj nick sam napravio zato sto mise trener fudbala zove samir i sluc sam ukuco s i ispalo samirs i svi mislili da se zovem samir al ja se zovem Ilija nelazem bogami
E sad na nicku samirs sam krenuo igrat od semptebra (za rvate 9 mesec) i bio sam jako cutljiv i nista nisam pisao i prvi rank koi sam kupio je bridgelord bijo sam najjaci tamo ez drop tamo sam upoznao jednog lika koji se zove stipeivkovic (DeamItsStipe) sa njim sam prico puno igrali smo vanilu sagradio mi krov na kucu jer nisam znao dosao je i januar 2017 gde sam bio malo aktivniji u chat cesto bise svadjo sa poludelom_pandom (takachavvvvvvvv) zato sto sam ga ubijao i ezao i nije me mogo hitat kak jr vreme odmicalo ja sam bio sve aktivniji jednom meje ceo sw mrzijo zato sto sam stavio Martina 2003 na forum i on dobio ban na 7 dana na sw sam upoznao jednog lika MatyPower koji meje napao sto sam stavio Martina na forum iskreno nmp gde je matypower mislim daje umro al nisam siguran kako ssam krenuo igrati kitpvp upoznao sam najgoru likusu na serveru Poludelanutella ona mie logicno odma siftala posto sm jaci od nje kak je doslo leto 2017 krenuo sam igrat factions sa DeamItsStipe kupijo sam rank creator md i igrao sam jako aktivno f al posle mie dosadio kasnije upoznajem nekog randoma lestru kojeg sam ja ucijo pivipi takodje se secam da sam se svadjo sa janni_xd na skype zato sto samga ezo sta cu kad sam najaci. Dalje nema nis toliko zanimljivo mrsko mie pisat one nickove sto svi pisu poyyy

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

tisi meni šiftao nelazi…

Posto nemam nis pametno raditi a trb ustat u 6 za skolu a nespava mise odlucijo sam ipak naposati nickove

DeamItsStipe

Takachavvvvvvvvvvvvvvvv

Matipower

PoludelaJosipa

Lestra aka rijad_

Thedulix_

Stefan3112 (ukro mije nick jasam prvi
stavio samirs3112 ali nmvz oprosteno tije)

Martin2000000003

Itz_viki_Iksde

Wiked77777778

Coolgirltritri

I eto tjt sto se trenutno mogu setit ako zelite jos prica obavezno bacite lajk more i share a i sub obavezno Poy

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Legenda :smiley:

Ahhahahahha xR

Sent from my T1 Plus using Tapatalk

gde sam ja bre

[quote=“samirs3112” post=197893]Posto nemam nis pametno raditi a trb ustat u 6 za skolu a nespava mise odlucijo sam ipak naposati nickove

DeamItsStipe

Takachavvvvvvvvvvvvvvvv

Matipower

PoludelaJosipa

Lestra aka rijad_

Thedulix_

Stefan3112 (ukro mije nick jasam prvi
stavio samirs3112 ali nmvz oprosteno tije)

Martin2000000003

Itz_viki_Iksde

Wiked77777778

Coolgirltritri

I eto tjt sto se trenutno mogu setit ako zelite jos prica obavezno bacite lajk more i share a i sub obavezno Poy

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka[/quote]

Vazno je da sam ja tu, poyy Samirise :side:

Kose svadjo JASAM
Koje umro JASAM

wtf loool kolko laze jadno gg cringe
laze ako si ti mene ubio jednom secem kurac ok?
gg
inace nisi napisao kako kancer random polludelanutela je ukrao nick od mene ali ok gg

Euann jasam mislijo dasi ti crko pate nisam stavio

Takachavvvvvvvvvvvvvvvv ljubomora ubija ezo samte stalno

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

imam kljipove kako winam 10/10 game i 6 puta sam te ubio takoda ne seri da ne saljem snimak

Kako mozes lagati sa si me ezo kad si me molio da ti dam rank kitove i molio me za tim
sram te bilo kako lazes

ovo vec lazes ko itzbanex76 al nema veze postavljam video na youtube kako te ezam gg noob

lazovcina kao itzbane kazem ti ja bre

gg maty paver graditelj gg kad castis

Na sveti nikad gg ajmo yugioh tebra

Ode sumirs jbt

:frowning:

Sent from my 4047X using Tapatalk

Nece on nidje.

Gde sam napiso da quitam sunce ti Isusovo

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka