Moj game life na serbu. POCETAK I KRAJ

E ovako… Vec dugo vreme zelim da popunim ovu temu i mislim da je red da je i ja popunim.

Ja sam Nikola Miladinovic , 1992 sam godiste , iz Paracina sam i veliki sam gamer. Igrao sam preko 100 razlicitih online igrica a naj aktivnije sam igrao sledece :

Counter Strike 1.6 ( skoro 12 godina )
World of Warcraft ( 4 godine )
World of tanks ( 6godine)
Cross Fire ( 4 godine )
GTA San Andreas MultyPlayer - SAMP ( 5 godina )
Minecraft ( 5 godine )

Prvi put sam usao na server u verziji 1.2 ili 1.3 . davno je bilo. Tad nisam igrao mc i samo sam izasao. Bio sam malo na 1.4 , 1.5 i 1.6 ali to je bilo po par dana i nisam se isticao. Zvanicno sam na serveru od 1.7.2 verzije kada sam i postao zapazeniji na server , ali ne po pvp-u vec po ekonomiji. Kao sto je kenny rekao u jednom svom klipu ja sam i njega zajebao. Dosao sam na polovini verzije i sve igrace ostavio u senci sa resursima ( novac , rude , tezge i ostalo ). U jednom trenutku 1.7.2 verzije od 22 tezgi na /warp pijaca cak 20 su bile u mom vlasnistvu , tj igraca bliskih meni kod kojih sam imao acces, 6 tezgi na /warp pvp ( 6 od 6 ). Pvp nisam igrao toliko sem kad je bio raid. Igraci koji su bili na 1.7.2 verziji uz mene su veksi ( moj sin ) , dj fantom , black_hawk , jovic , mayhem , grasp , jovan , nikola1998 , splendid i jos dosta njih koje ne mogu da navodim pojedinacno a sami ce da se prepoznaju. Server je imao 130 slotova a uvek je bilo super game pleja. HORD je bio i ostace jedna od fakcija koje su obelezile serb-craft.

1.7.8 verzija i nov GR nam donose 500 slotova , nove pod servere i jos vise igraca. Tada prelazim aktivnije na roleplay i za kratko vreme ulazim u top 3 igraca na baltopu. Takodje sam poceo i skyblock gde sam jedno vreme bio is top 1 :smiley:
Novembra je bio konkurs za moderatora gde od velikog broja prijava u uzi krug prolaze 13 igraca a na kraju samo 5 dobijaju moderatora :
Milan95 , Guster24 , Vuzimir , Shone i ja. Tada je bila velika navala cittera u decembru pred gr i bilo je dosta banovanja.

1.8.2 verzija nam donosi 2000 igraca , puno klikerasa , huzunija i ostalih citeva na skypvp-u . U toj verziji nisam igrao puno jer je bilo dosta citera i moralo je da se aktivno radi. Igrao sam po malo na roleplaju kad sam imao vremena.
1.8.2 verzija nam donosi i Anty cheat po kom je server postao jedinstven u svetu. 1700 igraca pre anti cita je spalo na 300 posle anti cita . To je bila cena kvalitetnije igre
Na ostalim verzijama sam slabije igrao jer sam bio van srbije , radio u slovackoj i tako.
1.12 poceo sam factions ali sam resio da prestanem sa minecraftom. Razmisljao sam dugo i na kraju ce to biti tako.

Moj najveci uspeh na serbu je taj sto sam stekao drugare , prijatelje ne samo u igrici vec i u stvarnom zivotu. Stekao sam i neprijatelje , zavidne ljude kako u igrici tako i u pravom zivotu. Imao sam hejtere , imao sam i ljude koji su me podrzavali i u vreme obicnog igraca a i u vreme moderatora. Biti moderator na serveru kao sto je serb je velika titula , velika odgovornost i veliko breme. Velika moc nosi sa sobom i veliku odgovornost

Mnogo ljudi me je pitalo zasto sam izgubio moderatora. Mozda je vreme da javno i odgovorim na to

  1. prvi razlog je taj sto sam vecinu igre igrao sa svojim moderatorskim acc-om i mozda su me igraci poovlascivali u nekim stvarima
  2. razlog je sto sam na roleplay-u uzeo malo dmd blokova iz gm-a a manic kada me je pitao da li jesam , ja sam rekao da nisam. To mi je i najveca greska
  3. Dopustao sam sebi razne svadje i prepirke sa igracima koje nisam smeo da dozvolim
  4. Mozda sam bio previse strog ali pravedan i korektan

Necu prestati 100% da igram skroz mc ali cu svoj game sniziti za 99.9% , tj ulazicu sa vremena na vreme cisto da se javim igracima i pozdravim prijatelje , drugare i neprijatelje.
Za kraj cu dodati neke slike koje su obelezile moj game life na serbu , serveru kome sam veran skoro 5 godina.
Veliki pozdrav za Manica , Baticu , Fantoma , Gustera i Zokija , kao i za igrace sa servera ( nabrojacu samo dvoje ) koji su mi uvek bili tu za sve nole i crazy munjeviti.
Nadam se da se ostali nece naljutiti ali ovo bi trajalo dugo kada bih pojedinacno svako ime pisao.
Za sam kraj pozdrav za sledece fakcije :
Jugoslavija
Evolution
Jakuzze
Nod
NPC
ms13
kao i za stare fakcije
SWAG
HORD

Sve sto sam zaboravio naknadno cu dodati. Srecno ljudi i pamet u glavu

Pozdrav i za tebe LEGENDO!

Pozdrav! Nadam se da ces nastaviti ubrzo da igras. I secam se ove slike dobro :smiley: svrati na TS nekad.

Ja cu se bukvalno secati uvek kako si trazio liko s Akb na skypvp uvek umrem od smeha kad se toga setim.
Jer si vecinom bacao u void likove bez hacka xd

Zao nam je zasto ides!
Sta bi sa SrdjoGFX bio je jedan od najboljih

Poz

Jos neke slicice

I jos neke :slight_smile:

Pozdrav.
:slight_smile:

Pozz legendo! :smiley:

poz

Poz brate :smiley:
Navrati ponekad!

Secam se i ja, kada si me pitao da li imam multi acc, ja sam ti rekao Ne, ali sam ga imao… To mi je bila igreska isto kao i tebi kada si rekao da nisi vadio dmd iz gm… ;’ Al dobro, na greskama se uci ;d

vrati se nocni nekad ! ;d

#raaaaca kliker <3 :haha

Vratice se jednog dana , disidenti ovog grada (servera)

:wink:

Taman na vrijeme :wink:

bilo je i vreme

Vreme je bilo stvarno :wink:

Wellcome back boiii

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Imate novu temu u caffe