Markic22615-Quit

Pozdrav, igrao sam od 1.7 verzije… dugo sam se razmisljao dal da quitam od kako je pocela 1.13 verzija, jednostavno smorio me je MC nemam vise sta da radim, vidimo se mozda nekad, POZ!
Igraci koje zelim da pozdravim: Miner, Lestrq, Janni_xD, Midza43
Wbu(stari igrac), VoltoxHD, cela Nymphus fakcija i cela Jugoslavija
DeXa00(stari igrac) , wiked7778 i jos mnogo njih, ako sam nekoga zaboravio ja se izvinjavam, to je to, Pozdrav! :side:

bb

sace na altu da igra dzaba mu pisete pOZ

presao sam na drugi server, klempo coravi

to ti keva :slight_smile:
a kad budes imo muda da sebe pokazes onda zovi klempo i coravi :slight_smile:

Mene si zaboravio ok ok.
Slm se poz!

Na brzinu sam pisao zato nisam sve nabrojao dosta njih sam izostavio…

[quote=“Markic22615” post=219180]Pozdrav, igrao sam od 1.7 verzije… dugo sam se razmisljao dal da quitam od kako je pocela 1.13 verzija, jednostavno smorio me je MC nemam vise sta da radim, vidimo se mozda nekad, POZ!
Igraci koje zelim da pozdravim: Miner, Lestrq, Janni_xD, Midza43
Wbu(stari igrac), VoltoxHD, cela Nymphus fakcija i cela Jugoslavija
DeXa00(stari igrac) , wiked7778 i jos mnogo njih, ako sam nekoga zaboravio ja se izvinjavam, to je to, Pozdrav! :side:[/quote]

Pa de ce moj brat Markic, sto quit? :dry:

[quote=“Markic22615” post=219180]Pozdrav, igrao sam od 1.7 verzije… dugo sam se razmisljao dal da quitam od kako je pocela 1.13 verzija, jednostavno smorio me je MC nemam vise sta da radim, vidimo se mozda nekad, POZ!
Igraci koje zelim da pozdravim: Miner, Lestrq, Janni_xD, Midza43
Wbu(stari igrac), VoltoxHD, cela Nymphus fakcija i cela Jugoslavija
DeXa00(stari igrac) , wiked7778 i jos mnogo njih, ako sam nekoga zaboravio ja se izvinjavam, to je to, Pozdrav! :side:[/quote]

Zabranili mu roditelji, djete osta slep ceo zivot, dosta MC za ovu godinu.

Zao mi sto quitas brate, pozdravljam i ja tebe puno :dry:

Gledaj nije mene napisao, kid

Poy brate :smiley:

Poy…

Послато са SM-A600FN уз помоћ Тапатока

Poz :smiley: e kad se setim pre 3-4 sezone, kad sam ti davao encke za tim :confused: trebao si igrati na 1.8 pre 2 sezone valjda da vidis kakvo je cepanje tada bilo

Poz brate

poz , gl dalje

Markicu mene nisi napisao i nemoj DA QUITAS SETI SE KINGTHREE TVOG DRUGA OTKAD SMO SE DRUZILI MARE MOJ BRANIO SAM TE OD SVAKOG!

Bayy bay … Nadam de da ćemo se opet sresti na srw ^^ …

aj cao

Tema pre 10 godina coravi jedan

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk