mapa

predlazem da se kitpvpu nakon restarta vrati stara mapa s ovog najjaceg videa: KitPVP Serb-Craft/ #1 - YouTube

1 Like

da slazem se mapa je najjaca

Moj Cale je trener, ukrasce ti svaki misic u telu, a moja majka je User : Brate Ne Trollam
Mod koji te ban : Dane
Razlog : nedozvoljena sredstva
datum: 17.10.21
da li bih mogao ovih dana unmac da trazim ili

Pozdrav, verujem da je tebi, kao i meni ta mapa ostala u lepom sećanju, ali nažalost mapa više i nije za današnji KitPvP, ima malo mesta i nije ravna. Svakako ću ostaviti temu otključanu da vidim mišljenje drugih igrača.

Slazem se sa SaRmirsOm

Slazem se sa Jelenom :slight_smile:

Nije kao da je pre bilo 30-50 igraca a sad 20-ak mzd, bolje vratite tu malu zanimljiva je.

ko oce ravnu ima pp lock

pa kad je vec vecini u lijepom sjecanju bolje da se vrati, pa ako se smanji broj igraca, a msm da nema dje manje, vi vratite ove ravne
msm svakako kad god udjem 99% njih stoje na mapi i pisu u chatu i to je danasnji kitpvp na serbu, nemamo se s kim ni pvpat tako da makar mapa da bude zanimljiva ako nista…
kazem, ako primjetite da ne valja i da se zale na nju, vratite ovakve kakve su sad, a evo nek napisu i jos neki sta misle o tome

1 Like

ne slazem se mapa je uzas, mozda bi bila dobra za 1.8 pvp ali za 1.9 pvp ne jednostavno

  • lock

slazem se

samo da vam kazem ovo sve sto pisu je laz jelena platila ljudima da pisu za njih nemoj ubacujete ovo necu igram survival nego je kitpvp plz

1 Like

Ako ubacite ovu mapu mozete da ubacite i zivotinje da imaju setati po mapi nemam nista protiv. Srdacan Pozdrav.

1 Like

kako vas mrzim sve

1 Like

bukv haahaha

slazem se sa jelenom, vratite mapu

ova mapa je najaka

Ne slazem se mapa je pre natrpana tj nema mesta za pvp-a, jeste da je ova sad mapa vec smorila predlazem da se samo napravi nova mapa naliku ove sa vise mesta i mozda sa nekom gradjevinom ali da ne bude pre natrpano

i ubaciti par botova sto bi reko maty da pomisle ljudi da se igra