Mapa 1.5.2 !

Batice , manicu , i ostalima iz SERB-CRAFT tima!

Jedna od boljih mapa koje sam igrao! Bila bi i najbolja , da Ender111 i Danilo_00 je nisu upropastili sa god armorima i ostalim sranjima! Nedostajace mi ova mapa i konacno moja prva gde je celo vreme skoro NOD bio najjaci! Hvala vam na odlicnoj igri!

Sve pohvale!

Neka svi igraci napisu dole sta je obelezilo po njima ovu mapu!

Meni je obelezilo ovu mapu sto sam pomagao oko RollerCoaster-a koji je pravio Delija_1998 :smiley:

Meni je ova mapa bila extra dok je nisu svi poceli rusiti i bilo bi mnogo bolje da ne postoje god armori.Nadam se da ce sledeca mapa biti bolja.

meni je na ovoj mapi obelezilo to sto sam napokon napravio jedan od jacih f-a na serveru i to sto sam na ovoj mapi upoznao:
leo1012
ninga
lukapn00
dukac
lukans
nikolagaca…
ima ih jos mnoooooooooogoooo ali prvi dan servera koga sam upoznao jeste dukac i lukapn koji su mi i tada pomogli oko moje ocajne fakcije koja je sada jedna od najboljih i zahvaljujem im se :smiley:
Ima i jedna fakcija esc u kojoj ce vatrometi biti i pre nove godine do bedrocka :smiley:

Meni je ovu mapu obelezilo to sto sam postao creator :slight_smile: igrao za,po meni najjaci f ! HORD!, nemislim najjaci po snazi vec po igracima jer su extra i pravi drugovi! to bi bilo to :)…

Hvala hvala! XD Bice vatrometa u f home Esc dan pre global restarta :smiley:

Meni je ovu mapu obelezilo grifanje koje je uradio NOD , To grifanje je za Pehar ,Nisam video dosada ovako grifanje ,sruse nam ceo f samo kovcezi u vazduhu stoje.

Samo da naglasim meni je ender111 kda sam bio u njegovom f u chest stavio 5god armora.To sam hteo da prijavim manicu ali niko nije hteo da me slusa,ali nema veze.Meni su ovu mapu obelezila razna takmicenja koja su organizovali manic i batica npr:
Potraga za jajima
PvP Turnir
i
Spleef turnir

jbg bili smo najjaci , evo sada poslednji 10 dana bas i nismo , jbg pukla je ekipa poslednjih 10 , ali se ponovo okupljamo posle GR-a i nastavljamo dobru igru , cestitam svima koji su se odrazali do kraja mape , pozdrav od NOD-a!

posle gr-a bicemo spremni na sve nod i hord nekad najveci ally, zatim enemy. pa opet ally bice 2 najjaca f posle gr-a i pocece da vlada serverom. Mi od 67 igraca posle gr-a prvi dan cemo imati bar 45 igraca i neke stare poznate pvp kraljeve kao i mog drug koji bez ijednog jedinog skilla grifa pola servera. Bilo je nekih svadja medjusobno u hordu ali se sve resilo i nadamo se da cemo posle gr-a biti najbolji f zajedno sa nod a kao sto sam cuo esc posle gr-a nece postojati.

Ovu mapu bi jedino zabelezilo svadjanje, vredjanje, grifanje,radost!Toliko od mene.

Bas je bilo dobro na ovoj mapi. :smiley:
Ali tek sam pred sam kraj postao jedan od najjacih igraca servera… :stuck_out_tongue:
Ali nadam se da cu biti i posle GR-a : D
Ali moram da priznam da mi je drago sto je moja fakcija ostala najjaca ! : D
Tojest sa najvise pow: 600 :slight_smile:
I takodje dostigla najveci pow koji je vidjen na serveru na ovoj mapi … :stuck_out_tongue: :smiley:
Pozzz od mene xD

Varas se brate :smiley:
Esc je ostao najjaci
A posle GR-a
Esc i jos jedan f ce se ujediniti :slight_smile: :smiley:
I sta da kazem bicemo najjaci ! :stuck_out_tongue:

[quote=“Andrew” post=7882]Bas je bilo dobro na ovoj mapi. :smiley:
Ali tek sam pred sam kraj postao jedan od najjacih igraca servera… :stuck_out_tongue:
Ali nadam se da cu biti i posle GR-a : D
Ali moram da priznam da mi je drago sto je moja fakcija ostala najjaca ! : D
Tojest sa najvise pow: 600 :slight_smile:
I takodje dostigla najveci pow koji je vidjen na serveru na ovoj mapi … :stuck_out_tongue: :smiley:
Pozzz od mene xD[/quote]

Esc nije bio najjaci HORD je bio najjaci na kraju a nod do poslednjih 15 dana , toliko od mene!

Molicu sve da odmah cim pokrenemo novi srw after Gr da naprave fakcije i skupe sve kao pre :slight_smile:

Manicu to se podrazumeva samo ces morati da nam kazes malo blize kad ce biti jer ja nisam 24/7 XD

P.S. Zaboravili ste onaj f , onu zver szo polako staje na noge koja ce zgaziti Esc , hord i nod , njih ste zaboravili :o xD

HAHAHA.
Kad pogledam to uvek se smejem xD

Evo i nesto da kazem za sve vas Fakcije / Klanove, bilo mi je izuzetno drago da igram sa igracima i sa fakcijama kao sto su vase, i pored mnogih svadja i sukoba, pamticu sve ove fakcije NOD, HORD, ESC, sve su mi jako drage jer nije lako voditi fakciju od 5-10 clanova, a da nepricam o vise od 50 clanova… To je porsto nemoguca misija. Zelim da cestitam svim igracima i clanovima fakcija kao i njihovim vlasnicima i moderatorima. Kao sto znamo svemu lepom dodje kraj i eto tako prodje nasa verzija 1.5 za neke bolje za neke malo slabije ali sve u svemu vazno je da se zabavljamo i druzimo, ponekad pukne neka sala i samo pici zajebancija, ponekad pobedimo, ponekad budemo grifani, ali sta ces tako je to u SERB-iji :slight_smile:

Zelim svima da zahvalim na ovom divnom vremenskom periodu koji smo zajdeno proveli i u ime CELOG SERB-Craft Tima zeleo bih da vam se zahvalim da datu vernost vasem SERB-u i zelim vam puno srece i uspeha i na novom svetu 1.6 :slight_smile:

Za SERB-Craft,
Od srca vas LoLeR, Moderator

Hvala Loler :smiley: Nadamo se da ce 1.6.0 biti mnogo bolja za PvP zbog konja i toga , niakda se nisam ovoliko obradovao novom verzijom!