[Launcher] Launcher za sve! (Linux/Windows)

Moje poštovanje,

Vidim da se neki žale kako im ne rade neke verzije na launcherima, pa rekoh da vam budem i ja malo od pomoći.

Ovde je link za launcher koji trenutno radi perfektno, launcher koristim 5 godina, često je ažuriran i ovo je najnovija verzija.

Što se tiče launchera, lak je za korišćenje, sličan kao i svaki launcher, podesite Vaš launcher kako vama odgovara, koliko da uzima resursa itd…
Postoji verzija za Linux (koristim njega, radi perfektno, potrebna samo Java i sledeće podešavanje dole) i Windows (ne koristim, ali radi perfektno)

Linux: -Xmx1G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M
Windows: ostavite default podešavanja

Da li ima virus?

  • Koristim ga duže vreme, za sada, niko mi nije niti skinuo pare sa paypala, niti ubacio gole slike na instagram, tako da verujte mi na reč.

Imate još problema?

  • Pri svakom startovanju launchera, ukoliko on zabode, ili imate neki problem, pogledajte debug log i postavite ga u komentaru ove teme, javiće se neko da uvidi problem i reši.

Download Link: [hide]https://explosionfiles.com/#/dl/pVFAT9dysipwxn2dUE4GI/nbABrQ_M5UiM0qJnIt1cS[/hide]

Fala za Launcher

Super samo sto nazalost nema AntiCheat za Linux :frowning:

Imas i za windowa pogledaj malo bolje. :slight_smile:
Imam i ja isti za windows zato ti kazem.

Hail brate nas kako si nam. Nedostajes nam

Imas i za windowa pogledaj malo bolje. :slight_smile:
Imam i ja isti za windows zato ti kazem.[/quote]
Linux i Windows su razliciti operativni sistemi. Kako Linux moze biti windows?

Imas i za windowa pogledaj malo bolje. :slight_smile:
Imam i ja isti za windows zato ti kazem.[/quote]
Linux i Windows su razliciti operativni sistemi. Kako Linux moze biti windows?[/quote]
Aj malo ukljuci mozak, procitaj jos jednom pa se obrati :slight_smile:
Kazem da koristim isti launcher za windoes jer imam takav operativan sistem, a ukoliko ima neko Lynux ima download za Lynux na samoj stranici.
Jasnije?

E hailrangeru ja sam instalirao taj launcher ali pise mi Java Runtime Evenviroment .
Ako znas resenje napisi mi i daj link da to skinem hvala.

[quote=“Celavi” post=251666]E hailrangeru ja sam instalirao taj launcher ali pise mi Java Runtime Evenviroment .
Ako znas resenje napisi mi i daj link da to skinem hvala.[/quote]
Skines Java updater zatim update-as zadnju verziju jave i mocices da udjes, isti problem imao sam i ja.

Mozes mi dati link togA?

Razumem samo mi fazon daj linkove svega toga ako mozes.

Možete da vidite link ispod toga što vam piše za goste…
A što se tiče Jave, morate da imate poslednju verziju Jave.

Odvojene su instalacije, imate za Linux i Windows verziju u folderu.

:wink: