Ko se slaze neka napise u temi!!! Prijava igraca i promijena pravila!!

Vaš nick: SavicMMT
Ime igrača koga prijavljujete: xoxoxo
Razlog prijave: Dvije osobe koriste jedan nalog
Broj pravila: Trebali bi to zabraniti
Dokaz (Slika,Video): Svi znaju da koriste
Datum i vreme prekršaja: Uvijek
*Opis (dodatne informacije): Pozdrav. Molim vas zabranite da smiju dvije osobe da koriste isti nalog, to nije pravedno za ostale igrace. Xoxoxo i njegova majka koriste isti nalog i kada on nije na srv ona je ili obrnuto. Nalozi koji koristi samo jedna osoba ne moze postici taj ontime kao nalog koji koristi dvije osobe… Zabranite da mogu ukucani da igraju na istom nalogu ( mislim da ni rodjeni brat i sestra ne smiju igrati na istom nalogu) znaci svi da imaju svoj nalog! Ili dozvolite da neki lik moze dati drugom liku sifru od svog naloga pa da on igra kad vlasnik naloga ne igra itd itd. Ko se slaze sa temom neka napise dole!!!

Pozdrav SacicMMT ko tebi brani da budes afk na serveru.

Ajde ti meni objasni kako da mi to zabranimo?

Nebrani mi niko da budem afk. Nije u pitanju samo ontime u pitanju je i ostale stvari kao sto je na roleplay npr kopanje kad ti ne kopas ona kopa ona ti sredjuje island level kad ti ne sredjujes i tako to!

SesiKing ajde ti meni reci ko je u staff teamu ti ili ja? Odkud ja znam kako to da zabranite? Jesu li igraci nadlezni da prate druge igrace da li psuju ne postuju pravila itd? Ako nesto ne poduzmete ja dajem sifru skolskim drugovima od svoga naloga pa neka mi kopaju iteme na survival… Neka samo majnaju. Pa vi budite pravedni pa banujte…

Dusko daj sifru svog acc drugu panek i on tebi sredjuje is ili sta vet plot i li f home.

pozdrav savicu kao prvo izvinjavam se moderatorima sto upadam,savicu sto bi to bilo zabranjeno,moj acc kosriste moja sestra i 2 druga pa sta .I sta ces ti time postci ako zabrane?Da neces mozd da prijavljijes svakog?

Hocu da ne koristeee! Nema veze sto upadas jesi li vidio naslov teme?!

Ja koristim acc na legija i on moji menjamo se ima on dozvola od mene.Xoxoxo ako oce moze da da niko mu ne hakuje acc.On meni daje ja da koristim njegov i ja dajem njemu sta tebe zanima za xoxoxo on ako hoce moze da da acc.

To nije hakovanje acc

A jel imas neku sliku ili nesto da se dokaze, Prijavljujes bez dokaza. Prijavis nekog bez slike ili videa.

Gde je ovde logika? I moj brat koristi nekad moj acc (VEOMA retko) pa ništa…

Al ste pametni djecaci :dry:

Nije da ja dajem nekome acc da koristi, ali ja koristim od drugih igraca kada nisam kuci.
To nije nikakva zloupotreba, to sto je tebi krivo sto on igra sa majkom ili sto ima dobar is ili sta vec, to je tvoj problem. Odakle ti pravo da mislis da ovo mozes da prijavis.

Igrac nece biti kaznjen.
To sto jedna te ista osoba koristi acc,to nema nikakve veze.Da je xoxoxo napravo/la multiacc onda ti ne bi odgovaralo,tada bi ga prijavio za multiacc.Moj ti je savet,gledaj sebe,a ne druge.
Ako si acc xoxoxo prijavio samo zbog toga sto je bolji od tebe na skybloku ili samo zato sto je veci rudnik od tebe,to je cista glupost.Budi i ti aktivniji pa ces biti i ti bolji,