kitpvp

Ja ne znam koji bolesnik je ubacio invis na kitpvp, ko je uopste to trazio da se ubaci.
Pa mogo je bar malo logicnije da razmisli kome bi to bilo uopste zanimljivo.Predlazem da se to izbaci i da taj moderator koji je to ubacio bude uklonjen da vise ne unistava server

Slazem se bash je shit invis na kitpvp…

Немојте да бришете каркусовв чисти мапу са инвисом

Ne kapiram sta ti smeta invis, kupi ga i ti pa makljaj redom, sta drugo da ti kazem

Kako preglup lik, pa smeta 90% servera koja je fora da se pvpas sa likom kog ne vidis

Nauci da igras pa ti nece smetati

To sto ti nemaš pare da kupiš taj kit, nije nas problem, takođe mozes da vidiš particles od invisa, samo pazi da ako ih upalis da ti ne crkne komp
Uglavnom predlog je prelos, ne slazem se

Izbaciti invis, nerfovati ono bolesno govno sa turtle shellom, na sve kitove sweeping 3 staviti. Sprinteru speed 2 staviti

Learn to PvP kids!

Kako preglup lik, pa smeta 90% servera koja je fora da se pvpas sa likom kog ne vidis[/quote]
Pa nije kit za dzabe, ubi nekoga pa skupi pare, pa kupi i ti kit

[quote=“karkusovv” post=272077]To sto ti nemaš pare da kupiš taj kit, nije nas problem, takođe mozes da vidiš particles od invisa, samo pazi da ako ih upalis da ti ne crkne komp
Uglavnom predlog je prelos, ne slazem se[/quote]
ti umesto sto si po ceo dan za komp i imas dioptriju -4, i da se na insta ne zoves karkusov nego da napravis real insta izadji malo iz kuce kosture coravi…

Kako preglup lik, pa smeta 90% servera koja je fora da se pvpas sa likom kog ne vidis[/quote]
Pa nije kit za dzabe, ubi nekoga pa skupi pare, pa kupi i ti kit[/quote]
ada druze bolestan si shvati, imam pare za kit.Nije fora da se pvpas sa likom koji je invis a jos ima i speed i str

Kako preglup lik, pa smeta 90% servera koja je fora da se pvpas sa likom kog ne vidis[/quote]
Pa nije kit za dzabe, ubi nekoga pa skupi pare, pa kupi i ti kit[/quote]
ada druze bolestan si shvati, imam pare za kit.Nije fora da se pvpas sa likom koji je invis a jos ima i speed i str[/quote]
Druze ti si jedini koji je u zivotu napravio temu za invis a i pre je kitpvp postojao, takodje i ovaj isti kit. Invis traje 10min , tako da kad to prodje ubijes lika i gotovo

Kako preglup lik, pa smeta 90% servera koja je fora da se pvpas sa likom kog ne vidis[/quote]
Pa nije kit za dzabe, ubi nekoga pa skupi pare, pa kupi i ti kit[/quote]
ada druze bolestan si shvati, imam pare za kit.Nije fora da se pvpas sa likom koji je invis a jos ima i speed i str[/quote]
Druze ti si jedini koji je u zivotu napravio temu za invis a i pre je kitpvp postojao, takodje i ovaj isti kit. Invis traje 10min , tako da kad to prodje ubijes lika i gotovo[/quote]
jeste upravu si

Kostur ubacio invis 100%

[quote=“Jale_PvP” post=272056]Ja ne znam koji bolesnik je ubacio invis na kitpvp, ko je uopste to trazio da se ubaci.
Pa mogo je bar malo logicnije da razmisli kome bi to bilo uopste zanimljivo.Predlazem da se to izbaci i da taj moderator koji je to ubacio bude uklonjen da vise ne unistava server[/quote]

Predlog za Ghost kit su dali igraci, mi smo samo to kreairali i ubacili taj kit u KitPvP.
Kao kit za PvP je totalno okej jer je ovaj kit bio i na proslim verzijama, ukoliko vecina igraca zeli da se izbaci to nije nikakav problem. Verovatno cemo da uradimo jos jedan nerf na tom kitu, da povecamo cenu i slicno. Ako imate neki predlog napisite slobodno.

Speed 2 na sprintera jer je trenutno mega slab, 3 krita od recruita I kraj

Moje misljenje je da treba povecati cenu invisa sa 300$ na 500$. Posto sam sa jos par ljudi bio u toj prici smisljanja novih kitova, smatram da nismo razmisljali da ce namerno uzimati taj kit da bi pomagali svom timeru i pratiti kao ker da bi clean up svakoga.

i to a i kad je neka guzva bace likovi poison cpaju