KitPvp i pvp problemi

Nzm zasto ste uopste izbacivali kitpvp kada je bio najbolji server za pvp posto nije imalo poente da se hakuje ukoliko nisi kompleksas. Vratite kitpvp standardno no speed kitove i rank neka ima samo neka kozmeticka govna i tjt. Skypvp sto ste preimenovali u Pvp je ocajan, spawn je ocajan posto mora da se trci 30+ blokova od xp boca do crafting table i do enchanting table kao i anvil. Svi znakovi su na degenerisanim mestima, nema koth nether zbog nekog razloga. A prison je 5v1 simulator i mozda je nekad bio zabavan kada niko nije znao da pokrene hak bez da dobije blue screen of death na ekranu, sada kada te cepaju teletabisi sa hakovima uopste nije privlacno igrati. Ja preporucujem da se napravi Fund od para koje se zarade od rankova, kojima je povecana cena zbog nekog razloga a nije dirana relativno od cak i pre 2016, i da sa tim Fundom placate za lecenje i odvikavanje dece koja dobiju 3-4 ban i idalje igraju. #HelpATeletubbieFund

Da li sam napomenuo da je glupo to sto trial moderatori barem dok sam ja bio jedan imaju zabranu na pvp ? A ranije neki moderatori su radili /repair all na skypvp, factions itd i bolelo ih uvo. Naravno da ce da imate pvp moderatore poput jetze koji ne moze nista da radi sem slusa ostale kako se zale da neko hakuje a koriste max FOV i sa dynamic fov u 2024 da se uzive u F1 kada bace speed. I onda kada banujete takve moderatore za abuse ostanu samo roleplay moderatori koji su vecinom cudaci i ne znaju pvp i svaki pvp podserver postane sranje. A meni se cini da je serb craft najpopularniji na balkanu bas zbog pvpa posto je jedan od jedinih koji nudi 1.9 pvp. Nece sigurno ljudi da igraju serb craft koji je 1.19.x koja vec verzija da imaju 10fps na low end laptopu umesto 1.8 roleplay ako im se bas kopa toliko, a ti isti ljudi bi mogli da kopaju irl malo u rudniku uglja i zarade nesto

slazem se sa momkom, ubacite kitpvp hvala

A da mogli bi i da predjete na google pay za placanje karticom umesto sta god sada imate, mnogo je lakse

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA ovo me je nasmejalo vise nego ista.
Slazem se sa tobom za sve sto si napisao.
AntiCheat bolje da nisu izbacivali posto ima hakera vise nego ikad i sada dobijes ban npr za hack i dodje samo napravi novi account i to je to katastrofa. Cuo sam da su izbacili anticheat posto deca sa tiktoka nisu znala da udju na server :open_mouth:

Uzasna je situacija sada sa obzirom ko sve hakuje, ubije me covek koji je toliko operisan da baca mac na pod u sred pvp koliko se trese ali combo mu ne mozes izbeci niti ga odgurnuti posto ga “zabada u blok”. Pitam ja lepo ko je to i meni je receno da taj lik ima vec 2 bana i da idalje igra i ide na svaki koth na prison. Takodje mi je reklo da je na prisonu super sto su uveli da moras biti barem rudnik D da udjes na koth posto mnogo njih “smanji” dozivljaj sa hakovima. Ne ugase hakove nego “smanje dozivljaj” da se ne primeti. Samo od jedno 3h igranja sam ispritiskao alt f10 vise nego kroz ceo lifespam mog PC da clippujem sta se sve dogadja, od toga da me Fox koji sada sigurno ima preko 18 godina gura u pecinu punu vode i onda me roka sa Bow dok ne crknem, isti taj mi kb2 u void 1v1, ali je za cp uvek tu. Da 2 tako operisana teletabisa sa hakovima koji ni oni ne znaju sta rade ali malo da pomere slidere po tim clientima pa da vide sta ce da se desi mene ubijaju posto borderline ne krenu da bhoppuju. Ja mislim da ih treba pretplatiti u Jetionovu skolu “kako hakovati pravilno i ne izgledati kao degen” posto je ovo uzasno koliko mindless igraju. Ali bitno je da se oni odbrane na hakusejtove sa jednim “hahaha”, “ja ne hakujem”. Sigurno im verujem da ne hakuju, evo citao sam upravo u novinama kako su oni legit, ceo front page samo o njima.

Ma dzaba trosis vreme serb craft je raspad sistema boli ih ona stvar za igrace oce samo da izvuku sto vise para podigli i cene i sta ih boli ona stvar server ce propasti posle 1 meseca kao i uvek al sad imaju plan B otvoriti Factions posle 2 meseca kad im propadne prison sramota

1 Like

Dobar je bio kitpvp, pogotovo zadnje 2 sezone odkad je izbacen anticheat, svaki lik koristio reach. Koja je poenta vracati to ako ce svi citovati?

Vrlo jednostavno, vratis da anticheat bude obavezan na pvp podsrv poput skypvp i kitpvp, ostavi im ugasen na prison pa nek se tamo debilcici izviljavaju. Svi dobri pvperi su otisli kada su stavili da anticheat nije obavezan, a to su uradili da bi mentoli koji ne znaju ugasiti windows defender dok pale anticheat mogli da igraju. Posto je ocigledno da ih boli k sa ko je igrao i za kitpvp kada nisu uzimali ljudi rankove nego je bitno da dodju lobotomy klinci i kupuju rankove po degenerisanim cenama (dobijas perkove koji su meh za cenu subscripcije neceg poput netflix, spotify itd). Receno mi je od tadasnjeg clana sc tima, da kada je AC bio izbacen da je plan bio isto da se podserveri naplacuju kao vanila i da se glavni jezik promeni na engleski. Od kako je manic otisao ceo server postaje money grab i tjt, mnogo je less enjoyable nego sto je bio ranije i nije jedini faktor to sto smo stariji nego kvalitet igre. Trenutno igraju samo mentoli za koje mogu uploadovati par videa ovde na forum da dokazem o cemu pricam. AC treba da se vrati na pvp podservere a ni to nece toliko pomoci. Naravno neki debili ce da se pogube nacisto kada nmg da udju sa njihovim cheat client poput wurst, ali vecina se lozi i dobija erekcije posto su umisljeni hackermanovci na hakove koji bypassuju i lunar a kamoli SC AC pogotovo kada je neko poput tehna napustio tim. Zaista je degenerisano to sto rade sa SC, cak iako pricam u mnozini trenutno samo bukv 1-2 osobe uticu na SC, i zestoko ga kvare, ako im odes nw yt kanal i pogledas komentare videces da im je sve botovano posto sigurno ne postoji preko 20 ljudi sa istim imenom i slicnim brojevima u imenu da pisu jedan te isti komentar. To je vrlo retardirano da se toliko trude da se procuje za serb craft, mc serveri su generalno dying community i to sto SC trazi nove igrace umesto da ugodi trenutnim nece nista popraviti nego ce napraviti quick cash i umre ce. A i da si nov igrac, ti bi usao, i ako ne igras roleplay ili oneblock, nasao bi neizivljene budale ili hakere od kojih bi ti se smucio server. Iskreno jedino sto drzi takve likove na Sc je “drustvo” i tjt, da nema toga, niko ne bu igrao

1 Like

Nije ih briga za igrače TOLIKO ali dal je server napravljen zbog para odgovor je polovičan. Ovo što su podigli cene kao SCMaster sa 2000din na 3000din to je ogromna razlika . Takodje povecanje SkyPvP rankova to je tek kriminal takodje i ostalih rankova. Inflacija :stuck_out_tongue:

1 Like

Na sve ostalo ću da odgovorim kasnije kad završite diskusiju do kraja, ali ovdje ću da presječem jednu toliku nebulozu. Ko god da ti je to rekao je lupio toliku glupost ili si to sad izmislio tek tako jer to nikad nije bio ni plan nit se ikad pričalo o bilo kakvoj naplati ulaska wtf

Cijena SC Mastera nije povećana, ista je. Odake ti to?

Verujem ja Samirsu

Nema sanse da je bila 3000 dinara

Eto vjeruj, ali mi to nikada nismo ni pomenuli da naplaćujemo ulaze na server. Ko će na balkanu da plati da bi ušao na minecraft server ajde molim te


Pre je bio 2000 sad je 3000??

Kamda je bilo 1800

Razumeo bih da je do upgrade servera, ali ove sezone ima premalo servera twko da sigurno nije to

Čovječe 3000 je bilo već dugo dugo

A general da nije isto dugo 500 dinara na skypvp