Kitpvp bolesttttt

Ne znam cija je ideja bila da se sa kitpvpa makne anticheat, al vidi se da ima nameru da jos vise unisti server ako je to moguce.Na kitpvp svaki put kad udjem 5 likova koji su mac banovani me tuku sa 5 blokova, pale fly itd i ne moze da se igra pvp.Na kitpvp je beda i jad svi hakuju dok moderatori specaju i ne rade nista.I posle se cude sto nema igraca na drugim podserverima.Pa je6em vam mater vise poz

1 Like

Pozdrav Jale1,

procitao sam tvoju temu i razumem sta oces da kazes. Ali izgleda da si samo los i ne znas pvp. Molim te nemoj da vredjas na forumu jer ima i male dece. Hvala ti!

  • yeaimsoicedout
1 Like

U potpunosti se slazem sa Jaletom, vratite anticheat na kitpvp !!!

Slazem se, banuju likove koji nemaju chit, ako si jaci od Dyior-a na 1v1 bez chita dobijes ban, a ovi randomi sto dodju na kitpvp i upale reach 6 bloka jer nema anti cheat na kitpvp, njih nece ban :smile:

Dobro vece Jefta_PvP,

i mene isto rastuzi kad neki legit igrac (kao naprimer ja) dobije ban jer su moderatori sa roleplaya. Ali moras da razumes jednu stvar, zivot nikad nece biti fer. Evo naprimer sada je unfair jer ti ne mozes hackujes (mozes) protiv randoma koji hackuju (ne hackuju), jer ces dobiti ban. Ali to je zivot, uvek moras da se boris i da idaljes dalje. Nadam se da sam ti otvorio oci mojim recima. Nastavi da se boris!

  • yeaimsoicedout (dekibmw, kaze zlatic)
1 Like

od njih 10 bar 3-4 lika hitaju sa 8 blokova, a ima likova koji hakuju i igraju vec par dana stalno i nisu banovani a samo sto ne lete po mapi…, niko ne ocekuje od modova da postizu da banuju sve te ljude, zato vratite anticit jer je to isto jedan od pvp podservera

Slazem se sa vasom izjavom.pozdrav brate
:ok_hand::handshake:

Dobro vece 3mad_sad,

procitao sam vasu poruku i moram priznati da me veoma zaintrigirala. Hvala na podrsci! IDEMO SAMO JAKO!

  • yeaimsoicedout (deki sa roleplaya)