Keks190 predstavljanje

Posto vidim da su se dosta ljudi predstavili na forumu, predstavicu vam se i ja.

Zovem se Valentin, na serveru me znate kao keks190. Imam 25 god.
Rodjen sam u Zajecaru, Srbija, ali sam se preselio u inostranstvo i tu sad zivim i radim. Zavrsio sam srednju ugostiteljsku skolu pre 7 godina i nisam nastavio dalje skolovanje nego sam se zaposlio odmah po zavrsetku skole.

U slobodno vreme volim da izadjem sa drustvom na zurke i sl. ,mada u poslednje vreme najvise provodim vreme za racunarom i mobitelom.

Minecraft sam krenuo da igram jos od 2010-11, ako se dobro secam. Za multiplayer sam saznao nesto kasnije. Na Serb-craft sam prvi put usao otprilike 2015-16. Tu mi se jako dopao server i najvise sam igrao RolePlay.
U medju vremenu sam zavoleo editovanje same igrice, pa sam server napustio i pokrenuo neke svoje projekte radi zabave i editovao igru kako se meni svidja.
Ono sto volim kod Minecrafta je cinjenica da se sama igra moze skroz prilagoditi svojim zeljama i potrebama i zbog toga mi je minecraft uvek bila najbolja igrica, iako sam u vise navrata prestajao da je igram.

Posle duze pauze, odlucio sam da se vratim ponovo i odlucio sam se za Serb Craft, tako da sam se vratio odmah nakon Global Restarta Zima 2023 i postao ponosni clan Serb Craft zajednice.

Jako mi je drago sto sam deo ovog tima i ove zajednice i nadam se da ce mi ovo biti jedno novo iskustvo u Minecraft svetu.

Vidimo se na serveru!

moj covek zajecarac !!!

1 Like

najjace ime!1324657887

1 Like