♣Kako zamišljate Serb-Craft u budućnosti?♣

Pozdrav igrači SC-a,
pripremila sam vam jednu temu u kojoj morate iskoristiti malo mašte!
Kao što i sam naslov kaže, u ovoj temi se radi o tome kako će Serb-Craft izgledati u budućnosti.

Napišite nam šta vi mislite, naravno najbolji odgovori će biti nagrađeni.
[hr]Nagrade:
► 1. mesto 80 scp
► 2. mesto 50 scp
► 3. mesto 30 scp
[hr]►Forma za prijavljivanje (kopiraj i odgovori)
Nick:
Odgovor:
[hr]Primer:
Nick: XxAnaaxX
Odgovor: Mislim da će u budućnosti Serb-Craft dodati SurvivalGames, takođe mislim da će se pojaviti novi rankovi.
[hr]NAPOMENA:
Svaki komentar koji nije u skladu sa ovom temom biće obrisan!
[hr]Ova tema će biti lock-ana 22.04.2019.

[center]● IP ➤ mc.serb-craft.com -:- Verzija: 1.13.2. ●
● TS3 ➤ ts3.serb-craft.com ●[/center]

● Vaš SC Tim! ●

Nick: TheDuliX_
Odgovor: Mislim da će se izbaciti KitRoyale da će se umesto njega dodati Bridges ili neka druga igra slična igra. Mislim da će se na Roleplay-u dodati novi rudnici, rankovi (rankovi kao rankups). Takođe zamišljam da će SkyBlock izaći iz BETA faze. AntiCheat će se poboljšati i neće primati igrače sa CheatEngine, X-Rayom i ostalim nedozvoljenim sredstvima. :slight_smile:

Nick: samirs

Odgocor: U budućnosti će serb biti na 1.14 verziji. Kitroyale će biti izbačen i umesto njega će biti survival games. Skywars će biti popravljen i biće opet igrača. Na roleplay-u će se naći novi način za sell u premium rudnicima. Na practice pvp biće novi kitovi.

Po svemu sudeci minecraft ce se zatvoriti jer nema igraca !
Cxlwo

Nick:ChefJack
Odgovor: Mislim da ce u bliskoj buducnosti biti puno clanova SC-Tima koji ce biti jako aktivni,a server ce napredovati i dostici neverovatan broj igraca nakon ubacivanja Survival Games-a umesto KitRoyale-a.Na svakom podserveru bice zaduzeno puno moderatora koji ce svakog casa moci da rese problem ukoliko ga ima.Ubacice se nove usluge za kupovinu na primer autosell i puno rankova.

Nick: martin2003_
Odgovor: Bice izbaceni SkyWars,KitRoyale i bice dodato nesto novo.Na PracticePvPu ce se dodati neke novi kitove.Ocekujem da se pojaca Anti-Cheat, nadam se da ce jednom da se popravi lag na Factionsu,Glicovanje i ostalo.

Dolazice nove generacije koje ce igrati na serveru, a ostali ce polako da prestaju sa serverom, a verujem takodje i sa Minecraftom.Ocekujem da ovi novi modovi nece da abjuzaju.Na Prison ce biti dodati novi rank, rudnici i tako dalje.
Takodje ocekujem da ce izaci plugin za The-Bridges i konacno da se vrati na serveru.

Nick:Master_PV
Odgovor:Mislim da ce Takachavv postati Vlasnik! I bice popularan server! :smiley:

Nick:gamesrbija
Odgovor:mislim da ce Serb-Craft biti pun dece od 9 godina koja jurisaju po serveru i koja iritiraju OG igrace . Ali sada , sta vidim kao PROMENU … jeste da mozda ce te dodati vise rankova za buduce mini igre koje ocekujem svake sezone , naprimer The Bridges :smiley:

Ne zamisljam jer majnkraft ce propast tkd ono

Nick: KaZLy
Odgovor: Mislim da ce moderatori dodati nov rank na factions pod-serveru.

[DESTROYER] KaZLy [DESTROYER] KaZLy

Cena bi mogla biti 1000 din 10e, sta ja znam!
Destroyer rank moze doneti : 12sethome-a
Mnogo vise obsidiana iz kita
/kit elitra
S7 sword u kitu /kit pvppackplus
-Naravno, ovo je samo predlog sta bi mogao da ima vec pomenuti rank… To je na vama da razmotrite!

Sve vise i vise se server puni male toksicne dece i sve vise i vise postaje pay2win

To ce zauvek tako i da ostane

Nick : SuchHybrid
Odgovor : Serb craft u buducnosti zamisljam kao jedan propali server na kojem ce biti par igraca koji igraju solo skaj blok. A sto se tice problema to ce poceti resavat kad ce na serveru biti 20 igraca.

Nick:KravljaBalega
Odgovor:Zamisljam da ce promeniti ime servera u “afk-craft” posto vec i je to.

Pobednici:
1. mesto TheDuliX_
2. mesto martin2003_
3. mesto ChefJack
Nagrade će uskoro biti podeljene.