Kako ste saznali za SerbCraft?

Hvala sto si usao u temu! Hajde da vidimo kako ste saznali za SerbCraft. Racenicu zapocnite ovako: Za Serb Craft sam saznao… Evo ja pocinjem prvi: Za Serb Craft sam saznao listajuci srpske servere na jednom sajtu.

Za Serb-Craft sam saznao kada mi je drug dosao na rodjendan i pokazao taj Minecraft server pre 3 godine

Za Serb-Craft sam saznao tako sto sam igrao jedan hrvatski server monstercraft i gledao sam yt i naisao na serbcraft

Za Serb Craft sam saznao tako sto mi drugarica rekla da na taj server jedino ima TheBridges,a da ne mora da se poseduje premium :smiley:

Za Serb-Craft sam saznao tako što je moj brat Petar poznatiji na serveru kao petarpekaa ili XRXGamer,rekao meni za ovaj server :D.

nikako

Pff reklamiranje

mastergames 6fl smorio si svet

Jednom kad smo bili na bazenu drug mi je rekao i objasnio kako uci na serb i koji je podserver bio najbolji (roleplay) i tako asm poceo roleplay
posle toga sam igrao skypvp mali i bridges a u zadnje 2 godine i skyblock (to ne igram jer su mi timeri leftali) i prison isto tako
Ali se uvek vracam staroj ekipi na roleplay :slight_smile:
I na serbu igram skoro 4 god :slight_smile:

Jednom kad smo bili na bazenu drug mi je rekao i objasnio kako uci na serb i koji je podserver bio najbolji (roleplay) i tako asm poceo roleplay
posle toga sam igrao skypvp mali i bridges a u zadnje 2 godine i skyblock (to ne igram jer su mi timeri leftali) i prison isto tako
Ali se uvek vracam staroj ekipi na roleplay :slight_smile:
I na serbu igram skoro 4 god :slight_smile:

Ponovio si poruku L

igrao sam na nekom serveru egg wars i posle runde me je timer iz partije pitao da odemo na serb (frano). Eto tako sam saznao za serb.

Послато са SM-J120FN уз помоћ Тапатока

Meni martin2003 reko

Isro se i pogledo u WC solju…
Tu sam nasao IP…
A slobodu sam nasao kada sam pustio vodu… (IQ 200 ce razumeti)

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

sve jasno

Послато са SM-J120FN уз помоћ Тапатока

http://prntscr.com/jd62js oooooooooooooo

Drugar mi je rekao za server pre 5 godina i od tada igram na SC-u. :slight_smile:

Za SC sam saznao 2014 godine kada mi je rekao jedan drug, koji nazalost vise ne igra. :slight_smile:

[quote=“Aleksa333” post=173109]Za SC sam saznao 2014 godine kada mi je rekao jedan drug, koji nazalost vise ne igra. :)[/quote]Isto ovde i kod mene samo sto sam ja dosao 2011…i dobio…nista…

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока