Kako rešiti poznate probleme sa AntiCheatom?

Pozdrav Serbovci,

Od samog trenutka puštanja AntiCheata, kao i svakim danom AntiCheat se nadograđuje i rešavaju se prijavljeni problemi! Međutim postoje neki problemi koji ne mogu da se reše u samoj aplikaciji već morate da ih vi sami rešite uz pomoć tutorijala ispod!

Ukoliko pri ulasku na server dobijete neku od sledećih poruka, pročitajte rešenja ispod. Ukoliko vam nijedno od dole ponuđenih rešenja ne pomogne kontaktirajte administraciju!

———————————————————————————————————————————————————————————————————
Problemi/rešenja:
———————————————————————————————————————————————————————————————————

Problem sa čitanjem podataka iz Minecrafta!

Ukoliko se ovaj problem pojavi potrebno je obaviti sljedeće stvari:

1. Provjeriti da li koristite nepodržani Minecraft Launcher
(Podržani Minecraft Launcheri su: Oficijalni Minecraft Launcher, TLauncher, Mineshafter Launcher, Titan Launcher, Shinigma Launcher)
2.Potrebno izvršiti reinstalaciju Jave (Java JRE)

———————————————————————————————————————————————————————————————————

Ne mozete da igrate na serveru sa hackom!
Promenite verziju sa kojom ste usli na server!
Ukoliko mislite da je ovo greska kontaktirajte vlasnike!

1. Provjeriti da li koristite nepodržanu Minecraft Verziju
(Podržani Minecraft Verzije su Official Minecraft od 1.13.2 od 1.18.2 ili Minecraft Optifine od 1.13.2 do 1.18.2)
2. Provjeriti da li koristite nepodržani Minecraft Launche (Badlion Client, LabbyMod, itd)
(Podržani Minecraft Launcheri su: Oficijalni Minecraft Launcher, TLauncher, Mineshafter Launcher, Titan Launcher, Shinigma Launcher)

————————————————————————————————————————————————————————————————————
Ugasili ste AntiCheat aplikaciju!

Ovaj problem direktno je uzrokovan lošom konekcijom, packet lossom, bilo da se radi o in ili out saobraćaju, ukoliko se desi da usljed ovog problema izgubite iteme, SERB-CRAFT ne snosni nikakve posljedice niti je dužan da igraču nadoknadi izgubljene iteme.

“Potencijalna” riješenja za ovaj problem su:
1. Reset TCP (Transfer Control Protocol) Parametara
U CMD kucate: netsh interface tcp reset
2. Reset WinSock (Windows Socket)
U CMD kucate: netsh winsock reset

———————————————————————————————————————————————————————————————————

AntiCheat ne prikazuje ništa, samo crni prozor!

*Ovaj problem ukazuje na to da se u vašem računaru nalazi virus, najčešče BitCoin Miner, ne paničite nije toliko opasno koliko se čini :slight_smile: *

Ukoliko se ovaj problem pojavi, preporučujemo da skenirate vaš računar pomoču softvera Malwarebytes, kojeg možete skinuti klikom ovde.

———————————————————————————————————————————————————————————————————

Ukoliko vam piše da imate nedozvoljene modifikacije klijenta morate da znate da ne smete bukvalno ništa da promenite u folder verziji niti da ubacite skin ukoliko koristite OptiFine!

Ukoliko se ovaj problem pojavi potrebno je da obrišite sve iz %appdata%/.minecraft/versions i onda opet pokrenite Minecraft nakon toga kada uđete i prijavite se na server pokrenite AntiCheat i trebalo bi da radi!
Naravno ukoliko ni ovo ne pomogne, a isti problem se nastavi dešavati sugeriramo da izvršite kompletnu reinstalaciju Minecrafta.

———————————————————————————————————————————————————————————————————

Ukoliko vam ništa od rešenja ne pomogne, dođite na naš TeamSpeak 3 server (IP: ts3.serb-craft.com) ili nas možete kontaktirati putem našeg Discord servera (OVDE) i objasnite o čemu se radi, kako bismo vam pomogli i rešili problem što pre!

Zdravo, imam problem sa anti cheatom, pise mi da trebam da kontaktiram vas ts3, bez ikakvog razloga, ne bitno, ali kada probam da odem na ts3.serb-craft.com pise mi da ne postoji, probao sam da iskljucim anti virus i sve, ali ne zeli da mi ode na taj site, zasto je to?

Hocete dodavati CurseForge Launcher?