Kako napraviti svoj avatar

Iii pozz svimaa ljudii Colonel ovdee.
Danas ćemo pričati kako napraviti svoj avatar i staviti ga na svoj forum account

  1. Idite na site https://www.faceyourmanga.com/
  2. Morate se registirati i morate staviti koje ime hoćete i password i pitat će mail da stavite i kad završite morate ići na taj email što ste napisali. I morate stisniti confirm da bi ušli u account što ste napravili.
  3. Idete na create i napravite vašeg lika.
  4. Kada završite idete na ‘save’ i pitati će vas opet za mail i napišete opet svoj mail i slika će biti poslana na taj email koji ste unjeli.
  5. Kad odete na mail sliku možete spremiti na desktop ili neki folder po vasoj volji.
  6. Kad spremite sliku idite na Serb-Craft forum. Idete na svoj account i stisnete podešavanja, i onda slika avatara.
  7. Onda kliknete ‘dodaj avatar’ i nadjete sliku koju ste napravili i koju ste spremili, i morate da nadjete lokaciju gde vam je slika spremljena.
  8. Imate isto gde piše ’možete prevući fajlove ovde ili iskoristiti Dodaj dugme’ i nadjete sliku i prevučete tu sliku u taj prazan prostor ( gde pise ‘Možete prevući fajlove ovde ili iskoristiti Dodaj dugme’ )

Hvala na čitanju.

Hvala ti puno

opet si mi ukrala avatar .
:angry:

opet si mi ukrala avatar .
:angry:[/quote]
dokazi

Ovakvu temu sam ja napravio.

Jbga

opet si mi ukrala avatar .
:angry:[/quote]
Milena is female gg

Super korisno! Hvala Domagoje.

Ne radi, scam.

Sent from my 4047X using Tapatalk