Kako je sve pocelo...??

Jednog dana kada sam dosao iz skole seo sam za svoj kompjuter i igrao obican need for speed.U tom trenutku dolazio je ocev drugar i pitao me da li zelim da mi ubaci neku igricu sto je doneo od kuce,jer tad ja nisam imao internet to je bilo pre 2-3 godine ne secam se tacno.Ja sam rekao pa moze sto da ne.On mi je ubacio igricu pod imenom minecraft.Ja usao u igricu i bukvalno usao u novi svet nista mi nije bilo jasno,a takodje i taj tatin drugar nije znao da crafting table ili ti radni sto.Zatim sam krenuo kopat zemlju kopat coblestone i drugo.Dobro prosao je dan,proso je mesec,prosla je godina od kako ja igram minecraft.Navikao sam se i sve vise usavrsavao prezivljavanje.Jednog popodneva kada sam dosao iz skole pogledao sam desnu u ikonicu gde pokazuje da ima internet kada ono ja imam internet otac mi je ubacio internet u kucu.To je bilo znaci ono fest brt sad cu igram minecraft sa drugarima znaci ono brt kull razumes.Dobro ajde udjem ja na youtube i kucam “Kako igrati minecraft sa drugovima”.U tom trenutku znaci nisam ni jedan klip otvorio zvoni mi telefon.To je bio drugar koji me je pitao Luka da li ocemo igrat zajedno minecrafta.Ja sam rekao ajde.U tom trenutku on mi je na danas popularnom messengeru poslao ip jednog servera po imenu Serb-Craft.Ja sam usao na server pod imenom lukaibobi.Luka-ja Boban (Bobi) tako smo ga zvali moj najbolji drug.Znaci krecemo sa loginom i tako tim stvarima.Zatim prvo gde sam usao je roleplay server.On mi je tu objasnjavao sta treba da radim i ja sam kroz 3-4 dana skapirao sve fore kako da kopam pisem u chatu sta da radim i drugo.Medjutim dolazi do toga da njega smori minecraft i on ode sa servera.Znaci ja ostajem sam sa potpuno nepoznatim likovima.Kroz par dana sam ono igrao sam ni sa kim nisam pisao niti bilo sta.Jednog dana dodje meni /msg od jednog veoma starijeg igraca.U tom /msg kaze Luka pozdrav da li ti treba pomoc.Tu smo se on i ja neko vreme dopisivali ovo ono i zatim presli smo i da pricamo svaki dan na skype.I to je tako trajalo 4-5 meseca bukvalno samo sam sa njim igrao pricao itd…Medjutim upoznajem mnogo novih igraca kao sto su:Milan95,Korina,RwR_Serbia,RwR_Boris,Sava i drugi nebitno…Sa njima sam ono bas lepo igrao slagao itd…Medjutim jednog dana me je sve to smorilo bilo naravno.Polako se drustvo razilazilo i ja sam otisao sa server dok je bio jos na 1.8 verziji.Medjutim na 5. januar global restart sam opet dobio volju za minecraft i opet sam krenuo igrati na vasem serveru naravno gde drugde mislim logicno.Danas igram pod nickom LukaFTW__ igram prison i rank sam Bandit.Toliko o meni inace ako se pitate odakle sam Nis,Srbija…Toliko od mene.

                                                                                                                                                  Sa postovanjem LukaFTW__

Dramica , samo mi je cudno kako te drug nazvao bas kada si net dobio , ali ajde xd

LJOLJ

Brt moi to se i ja pitam ali pazi ja sam sa drugarom ono pricao 24/7 razumes posto nije mi se dalo da ucim i tako mozda sudbina brt … :slight_smile:

Super prica , imas potencijala cak i za pisca :stuck_out_tongue: :wink:

Hehehe hvala brt :slight_smile:

Luka , daj mi neki armor na prison , ja sam ti sirotinja!

Ae ne spamaj po forumu udji na srw i pitaj ga…

Server izgasen xd

Naravno momak nema problema cim budem napravio posto trenutno samo kopam ne skupljam XP dacu ti par armora :wink: Obrati mi se za koji dan IG Nick:LukaFTW__

Ko ce ovo citati :pinch: 10 za trud :side:

LUUUUUKAAAAAAAA, i mene se secas.
De posalji mi priv poruku ovde il na srv cu ti objasniti ko sam kad upale srv.

Bolje da si knjigu o ovome napisao :slight_smile:

lepa prica

Slucajno naso temu. I procitam i vidim nick ti bio lukaibobi, valjda me se secas.
P.S. dusanjelenkovic mi bio nick.

Mrzi me da citam ionako imam 20 strana da procitam za domaci (za mene I 1 je mnogo)

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Duki brt moj secam se i tebe kao i Skeletona veliki pozdrav za vas momci :wink:

A de sam ja xD

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka