JITTER CLICK TUTORIJAL

Citajte desc klipa i molicu vas da share klip ako vam je pomogao jer bi mi stvarno znacilo.Pokusao sam sto bolje da objasnim ali to je tesko za objasniti jednostavno to nije nesto sto moze da vam neko objasni morate sami da svatite. :lol:

“Stavite lagano ruku na njega i pocnete da tresete” - Ahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahaha. Tesko je objasniti, dbr je tutorijal xD

Nema sanse da se objasni brt 3/4 puta sam pokusavao da snimam objasnjenje ovo je ispalo najbolje. :side:

Predobar klip svaka cast bro.
Jbg ja sam noob nikada necu nauciti pvp samo lupim fishing i udaram u prazno :stuck_out_tongue:

Probaj da klikces kad se navaris!

Djaba botovima objasnjavati kad ne igraju practice pvp (nikakva reklama)
Wasdas.Rossyair.Roass.Kaboom.Siva.HeXXeNN_FTW i ja znam pvp,
Tu da imas 5.5 cps killas lika koi uradi 12 cps

U pvp ova tehnika pomaze samo ako imas siguran kombo i ako srw nije Serbcraft jer hitdelay neda preko 3/4 hita u sec dok na druge srw mozes dosta vise.

Sto se tice armora 20enc i str2 koji si mi pomenuo u drugoj lockovanoj temi ne zanima me sta ti mislis o tome samo ti mogu reci nije istina ove sezone imao sam desetak str2 ali sam ih dao da bi mi uplatili rankove,enc i kada idem rupu ne nosim preko 4 mozda sam 1/2 puta poneo 6 jer su isla 2 armora.

Tastatura je bitnija od misa :slight_smile:

Prejako XD

Ja sa 10 cps ubio Noleta koji ima 20-25 xD