[Ja]

Pozdrav.U ovoj temi bi napisao moju mini-biografiju,ne brini te neće biti sve o minecraftu i dt.

Počeo sam minecraft da igram davne 2014-2015 godine,prvi server koji sam ušao jeste Serb-Craft.Prvi pod-server koji sam ušao je SkyBlock, to je jedna baš zanimljiva igra.Upoznao sam puno igača i prijatelja.
2016 Godine sam prestao da igram i vratio sam se u 2017 godini.
2017 sam malo više igrao možda me neki znaju sa servera ili su jednostavno zaboravili, jer nisam bio toliko komunikativan sa drugim osobama.
Od Januara 2018, počeo sam da tražim online plaćene poslove.
Trenutno radim na:

  • Anime Worldu - Staff Manager (Uploading Anime,Taking care of a Terminal Storage)
  • Tier I Supporter Venus Hosting (Ansewring Tickets,Helping other people)
    Jer AnimeWorld drži prijatelj on placa ali ne uzimam pare(uzeo sam jednom 7$)
    Venus je drugačija priča tu skupljam pare na njihov račun i mogu da uzem odredjenu sumu novca tokom meseca.
    Tokom vremena na poslu, naučio sam pravljenje MySQL u PhP NodeJS,Artist,I jos toga.
    Na poslovima sam par puta bio i suspendovan,zbog grešaka kojih sam pravio.Ali kako se kaže ko radi taj i greši.
    U programiranju znam sve što me zanima, a za ostatak naučiću ako je potrebno.

I to je to.

ok

Kakav je to glup komentar od tebe.

Aj ne smaraj

Lepo lepo :smiley:
Ako pocne svadja sada ima moderatora malo vise na forumu pa lockajte temu.

Vidim da je neko malo Rage?
Lice ja tebe ni ne znam
Otpali,da barem ima ignore opcija…

okey i

U cemu da rejdzam?De ba decko ne lupaj

[quote=“SpartanFTW” post=173387]U cemu da rejdzam?De ba decko ne lupaj[/quote]Martine,si ti prso?Pre si bio normanal.

[quote=“Haise” post=173351]Pozdrav.U ovoj temi bi napisao moju mini-biografiju,ne brini te neće biti sve o minecraftu i dt.

Počeo sam minecraft da igram davne 2014-2015 godine,prvi server koji sam ušao jeste Serb-Craft.Prvi pod-server koji sam ušao je SkyBlock, to je jedna baš zanimljiva igra.Upoznao sam puno igača i prijatelja.
2016 Godine sam prestao da igram i vratio sam se u 2017 godini.
2017 sam malo više igrao možda me neki znaju sa servera ili su jednostavno zaboravili, jer nisam bio toliko komunikativan sa drugim osobama.
Od Januara 2018, počeo sam da tražim online plaćene poslove.
Trenutno radim na:

  • Anime Worldu - Staff Manager (Uploading Anime,Taking care of a Terminal Storage)
  • Tier I Supporter Venus Hosting (Ansewring Tickets,Helping other people)
    Jer AnimeWorld drži prijatelj on placa ali ne uzimam pare(uzeo sam jednom 7$)
    Venus je drugačija priča tu skupljam pare na njihov račun i mogu da uzem odredjenu sumu novca tokom meseca.
    Tokom vremena na poslu, naučio sam pravljenje MySQL u PhP NodeJS,Artist,I jos toga.
    Na poslovima sam par puta bio i suspendovan,zbog grešaka kojih sam pravio.Ali kako se kaže ko radi taj i greši.
    U programiranju znam sve što me zanima, a za ostatak naučiću ako je potrebno.

I to je to.[/quote]
Au brate kako nas ovo zanimalo? AL si ti dosadan kidaro jedna koj oces da se Irska Crna Gora i ostale drzave black listaju? Epa da ti sve jbem!

Tomori svako se menja

Aj mrs odavde ti koji si temu napravio (toliko nebitan da ti ni ime ne znam)

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

[quote=“BanSveIgrace” post=173416][quote=“Haise” post=173351]Pozdrav.U ovoj temi bi napisao moju mini-biografiju,ne brini te neće biti sve o minecraftu i dt.

Počeo sam minecraft da igram davne 2014-2015 godine,prvi server koji sam ušao jeste Serb-Craft.Prvi pod-server koji sam ušao je SkyBlock, to je jedna baš zanimljiva igra.Upoznao sam puno igača i prijatelja.
2016 Godine sam prestao da igram i vratio sam se u 2017 godini.
2017 sam malo više igrao možda me neki znaju sa servera ili su jednostavno zaboravili, jer nisam bio toliko komunikativan sa drugim osobama.
Od Januara 2018, počeo sam da tražim online plaćene poslove.
Trenutno radim na:

  • Anime Worldu - Staff Manager (Uploading Anime,Taking care of a Terminal Storage)
  • Tier I Supporter Venus Hosting (Ansewring Tickets,Helping other people)
    Jer AnimeWorld drži prijatelj on placa ali ne uzimam pare(uzeo sam jednom 7$)
    Venus je drugačija priča tu skupljam pare na njihov račun i mogu da uzem odredjenu sumu novca tokom meseca.
    Tokom vremena na poslu, naučio sam pravljenje MySQL u PhP NodeJS,Artist,I jos toga.
    Na poslovima sam par puta bio i suspendovan,zbog grešaka kojih sam pravio.Ali kako se kaže ko radi taj i greši.
    U programiranju znam sve što me zanima, a za ostatak naučiću ako je potrebno.

I to je to.[/quote]
Au brate kako nas ovo zanimalo? AL si ti dosadan kidaro jedna koj oces da se Irska Crna Gora i ostale drzave black listaju? Epa da ti sve jebem![/quote]

Vidim ja kako su te roditelji lepo vaspitali i naučili kako da komuniciras sa ostalima.
Ja sam reko najbolje da se blokira ceo svet a ti sto nemaš pojma da čitaš nije moj problem.

Aj brate ne hate-ajte odma lika… u cemu je on pogresio? Ima lepo kategorija “predstavite se” tu je i napravio temu, predstavio se i tjt… ne razumem u cemu je tu problem al oke :side:

-Haise, aj ti cepaj samo uci i zaradjuj :slight_smile:

Nah, i have a lot of money :confused:

slabo

Pametni, aj ti idi zaradjuj i nadji posao.Imo sam 100$ Kupio sam igrice…

To sto zaradjujes znaci da treba da dodjes ovde i da se proseravas ? Ti kao jedini radis i zaradjujes? “Klincis” se ovde kao da zaradjujes milione
Oladi malo, gosn. Bill Gates

Ko je Bill Gates?
Barem ja ucim i radim dok igrate 24 h ovu igricu
Gosm Ljubomorni

Ah Ah… DAaaaa Haise. On je tebi ljubomoran na 14 eura OMGGG… Vidi se da je ova tema napravljena samo da bi se hvalio… Nemoj da ti ja pocnem prebrojat svoje pare :wink: