Ideje i predlozi za survival server

Napisacu vam svoje predloge za survival server.
Nadam se da ce biti od koristi ownerima.


Za pocetak mozete ubaciti plugin za glasanje npr. dijamanata.
-Igrac ode na ovaj sajt i glasa za dijamante. Tako bi vam se valjda i povecao ‘‘posecenost sajta’’ jer bi svaki igrac naravno dolazio da glasa.
Takodje mogli biste da ubacite na spawn,spawner za npr. krave jer to svakom ‘‘novom’’ igracu treba.
Dobro je sto odrzavate ovakva praznicna takmicenja,ali mislim da bi bilo zabavnije da ih pravite cesce.
Mozete napraviti ovakva takmicenja
-Jedan od ownera da svoj skin linka na forumu i sada drugi igraci urede njegov skin,i koji skin bude najbolji i najlepsi osvoji neku nagradu (Ako budete hteli javite se da vam detaljno obljasnim)
-Onda mozete napraviti kao ‘‘modnu reviju’’ (ahaha) Napravite neku pistu,igraci koji imaju skinove setaju tom pistom i onda ko bude imao ‘‘najvise’’ glasova on pobedjuje i osvaja nagradu.
Bilo bi super kada bi ubacili plugin ‘‘obojen armor’’ (javite se za detalje)

To je to za sada,valjda ce vam nesto biti od koristi :D.

[b]Hvala.[b]

Mogli bi takodje da ubace skakaonicu (kao ona pre) meni je bila omiljena :smiley:
samo biste mogli da , nzm date nekom moda ili kako to ide , da moze da gradi na claimanom , nekom ozbiljnom , da sredjuje i obnavlja warp divljinu. Ja i dukac stalno radimo ali nam smeta negde gde je claimano.Tako da , dajte nekom vasem da uradi to , jednom u 2 dana i super je :slight_smile:

Po ovome što vidim imate fenomenalne ideje! Ukoliko ove ideje ne usvojimo ne znam čije ćemo :smiley: Hvala na predlozima biće realizovani što je pre moguće!

Droolin dobre ideje !! :smiley:
Lukapn00 Vec je Delija_1998 mod i netreba vise :slight_smile:

AndrejCar, a sta ako treba barem jos jedan mod?Na RP i Survival.

Hvala vam!
Andreja jeste Delija_1998 je vec mod,ali mislim da bi bilo bolje da izaberu jos nekog moda zato sto on ulazi povremeno,a kada bi ih bilo vise mogli bi da pomazu igracima i da budu kreativni na svoj nacin,toliko od mene :).

Onda ce da izaberu ali veruj mi netreba Delija je dovoljno,a Lukapn00 hoce da kaze kako bi on bio dobar mod ako nisi primetio -_-

Za Alcu je to nemoguce, za tebe Andrej, za mene je nemoguce isto -_- , a i Alca kad bi bio samo malo aktivniji mozda bi i bilo, ali neverujem…

Pa Delija je sjajan mod,ali mislim da treba da izaberu barem jos jednog :slight_smile:

Ok ja samo kazem :slight_smile:

Droolin slazem se sa tobom, mogli bi da izaberu nekog bar jos 1 moda koji dobro razume opcije i koji je ozbiljan.

• ----------------------------------------- •

           Moja Ideja

Predlazem da napravite neki test
za sve koji hoce da budu moderatori nek se prijave na forum,
onda odredite datum kada cete ih testirati u ozbiljnosti, i komandama.

To je samo moje misljenje :slight_smile:

Cogu dzabe rekli su nema vise i nema :frowning:

Andrej nemoj da lupas , ja nisam reko da bi trebalo da ja budem mod , a i mislim da bi to trebao bit neko drugi. a ja kako sam citao temu kad si ti trazio moda , lepo si me nasmejao. Ja mislim da forum nije mesto gde treba da deca kao ti
seru. I komentarises bez veze da bi skupio postove ocigledno , i u ovoj temi si vec nekoliko puta napisao : ovo je moje misljenje.
Tako da lepo ti kazem da trebas da se okanes malo foruma jer ocigledno samo postujes da bi imao vise poruka , i trazis moderatora servera , i kako tebi da daju posle? Kad ima 10000 trelijih i ozbiljnijih ljudi na serveru , ti da budes mod -.-
I ja uopste nisam reko da bi ja trebao da budem moderator nego ako cemo da preciziramo mislio sam na dukca , zato sto stalno popravlja mapu , i pod mod sam mislio samo da mu daju opciju da gradi na claimovanoj teritoriji , toliko od mene nemam vremena da se raspravljam s klincima.

Pozdrav ,Lukapn00

Slusajte svi RANKOVI (Owneri, Kreatori itd), bilo bi bolje da bude jos 1 mod, nekazem da bi trebalo da bude neki mod kao Juzba (da preteruje), nego neki normalan kao Delija_1998.TNTDestroyer (george208) on je predlozio neke igrace koji bi mogli biti modovi a nemoraju, ja cu reci neke koje je on nabrojao:
-AlcatrazX
-alexa_00
… ja ne zelim za sebe da budem mod, jer bi vi mislili da hvalim samog sebe…kazem da bi bilo uredu izabrati jednog moderatora (NORMALNOG, ne kao Danilo_00 i Ender111) .Recite sta vi mislite.

Ja predlazem :
Dukac
Alexa_00
Cogu

Ali pravo pitanje je zašto smo rekli da nećemo više da imamo moderatore na našim serverima! Evo zašto:

  • Prvo ja vas ne poznajem lično
  • Drugo ne znam šta sve može da vam padne na pamet
  • Treće mislim da svi koji igraju na serveru su mlađi od 16 godina, što znači da nisi dovoljno zreli (NE SVI)
  • Četvrto ukoliko ikada odlučim da nekome dam Moda ili Admina prvo ću morati da odem do njega (ma gde god živeo), pogledao bih ga u oči i tako buljio u njega sve dok ne budem SASVIM SIGURAN da je on taj kome trebam da poverim nekoliko sati dok sam ja offline.

Nadam se da razumete.

-----> -Batice razumem te da ne mozes verovati ‘‘nama’’ igracima vezano za moderatore i administratore,ali opet idi na druge servere jedan owner zivi u Kanadi i dao je moderatora devojci koja zivi u Engleskoj.
-Da to si potpuno upravu,ali postoji skajp,zar ne? Ja bih iskreno pricala sa tobom do mile volje samo da bih ti stavila do znanja da nista ne bih uradila tvom serveru.
-Ako cemo iskreno ja sam dosta mladja od 16 godina,ali opet znam mnogo toga o minecraftu i serverima.Zelis da vidis moj skajp? Pa pretrpan je englezima sa minecrafta i oni su svi admini i owneri na serverima,sve su mi pokazali cemu sta sluzi.
-Vec sam rekla stavila bih ti do znanja da nista ne bih nadskodila tvom serveru. <—NISTA NE ZNACI.

Ja ne zelim jos da postanem moderator jer jos uvek nisam spremna za to,znam jako dosta o svemu ovome,ali za mene to nije dovoljno.
A za vas koji zelite da budete moderator,ne mozete tek tako postati,morate zasluziti.

[b]Samo kazem.[b]

Sta si ti sad tu rekla nije mi jasno… nema veze. Upravu si …

Batice jel si ti uzivo poznavao Danila_00 i Ender111?Predpostavljam nisi, video si sta su ti uradili od server-a.Znam ti se brines za svoj srw, kao i Manic i Delija.Ali znas da na drugim serverima ima barem po 2 aktivna moderatora, ja evo sam aktivan i na forumu i na serveru, ali nisam jos “zreo” za moderatora.Evo loler54 je recimo moderator, ali nije aktivan, kao Delija.Alca je Administrator, ali nije aktivan “zbog skole”.Ako oces dodji u bilo koji deo Srbije, upoznaj licno tog moderatora i daj mu ga.Nemoj preko kompa ili tako nesto, sad mislis on je dobar i to, nije dobar!Alca je bio dobar, ali je nestao.Evo stavi anketu “Da li da imamo jos dva moderatora?” i da server odluci, a vi izaberite ta dva.Jel se slazete?

Cogu ma haha bitno je samo da moras da zasluzis moderatora xD