Hvala za virus, niste trebali :-)

Vidite šta sam dobio kada sam pokrenuo ažurirani anti-cheat. Jedva sam ih obrisao i više to đubre od vašeg anti čita ne instaliram.
https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/9982/IMG_20190731_161413.jpg

Nije do anti cheat-a.
Nego ti je ocigledno uso neki virus za koj iti ne znas.

Anti-Cheat nema virus, sigurno si skinuo nesto na netu…

Naš AntiCheat nema viruse, jer da ima ne bi ga ni1 antivirus odobrio, a kad već prođe proveru kod par, nema pogovora da uopšte ima. Ako ga neki AV ili deffender prepozna kao takvu pretnju, u pitanju su lažne detekcije.

Pogledaj ovo

Tu piše da je virus na sc anti čit

U slucaju da imas Avast AV on detektuje AC kao pretnju. ScAC nema viruse to je obican program koji proverava da li ulazis sa Hack clientom ili nekim drugim nedozvoljenim sredstvom na server.Probaj da deinstaliras trenutni AV program i da skines novi i pouzdraniji kao AVG av ili malwerebytes(ako se ovako pise) :side:

Ja sam jucer srusio sistem i nemam nikakav anti virus i kad sam bio skinio izaslo mi je od windowsa warning da je virus, nemojte srat

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Takodje je i meni od Windowsa 10 izaslo da je virus, ali tek nakon poslednjeg update anti cheata

Isti problem imam…

Mom bratu se isto desilo nesto sa anti virusom ali nisam siguran sta…

Ja lijepo našao način kako da uđem na server bez scaca i sada koristim hack client i nemam nikakvih problema sa viruson

molim te objasni mi kako na mail: [email protected] Hvala ti puno, ajde brzo dok ne obrisu ovu poruku

Verovatno zato sto proverava vasu MAC, Hardware i IP adresu, zato sto su to bas osetljive informacije

Ja isto imam trojana na drugom kompu zbog serb kraft anti cheata

Nije da nema xd http://prntscr.com/omwf1i

Svaki antichit ima virus zato sto drugacije ne moze da skenira vas komp

Pojedini antivirusi imaju loše algoritme za detekciju i neke naše provere koje radimo detektuje kao viruse koji bi mogli da naštete kompjuteru, a uopšte nisu opasni niti bilo šta mogu da naštete računaru. To je očigledno i na virustotal skeniranju koje kaže da 5-6 najboljih i najjačih antivirusa ne prikazuje bilo kakav virus, VirusTotal

Video sam na telegrafu , ima neka vest o tom trojanu.

Ako mislite da AC poseduje virus nemojte da instalirate i resen posao.
A ne da pričate gluposti ovde po forumu kako ima virus.
Ukoliko želiš da igras ajde ako ne nemoj ni da instaliras