HORD Raid

evo pogledajte kako oteti covjeku 300e IRL :unsure: :unsure: :unsure:

[quote=“DreamGamers” post=262454]HORD RAID *STETA 50 000 000e* (serb craft factions) - YouTube
evo pogledajte kako oteti covjeku 300e IRL :unsure: :unsure: :unsure:[/quote]
Reši :unsure: :unsure: :unsure:

Resio ga.

Napravi jos 10 tema, i pisi jos jedno 10 dana po chatu na svim podserverima. Mozda predjes 500 pregleda brate moj <3

Sent from my iPhone using Tapatalk

ti na 20k suba imas 2k pregleda xd

Reši xd xd xd xd

Ja posle 3 meseca neaktivnosti imam 3k pregleda na poslednjem klipu a inace na 45 klipova imam ukupno 1,2m pregleda. Inace, za vas “jutjubere” tata ovde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja posle 3 meseca neaktivnosti imam 3k pregleda na poslednjem klipu a inace na 45 klipova imam ukupno 1,2m pregleda. Inace, za vas “jutjubere” tata ovde.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

reci mu svasta kenny !

Ja posle 3 meseca neaktivnosti imam 3k pregleda na poslednjem klipu a inace na 45 klipova imam ukupno 1,2m pregleda. Inace, za vas “jutjubere” tata ovde.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]
Kenyyxx može potpis na bradavici?!?

Ja posle 3 meseca neaktivnosti imam 3k pregleda na poslednjem klipu a inace na 45 klipova imam ukupno 1,2m pregleda. Inace, za vas “jutjubere” tata ovde.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

smrsaj

Ja posle 3 meseca neaktivnosti imam 3k pregleda na poslednjem klipu a inace na 45 klipova imam ukupno 1,2m pregleda. Inace, za vas “jutjubere” tata ovde.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

smrsaj[/quote]
Toliko o tvom postovanju. Covjek starii od tebe 30 godina, ako ne i vise. Tata moze da nam bude svima ovde. Nije ti nista reko na tvoj racun da bi mu reko da treba da , smrsa ". Zapitaj se kome se obracas i kako se obracas, moj najbolji savjet. :side:

Shape_of_you idi ubi se boga ti

Ja posle 3 meseca neaktivnosti imam 3k pregleda na poslednjem klipu a inace na 45 klipova imam ukupno 1,2m pregleda. Inace, za vas “jutjubere” tata ovde.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

smrsaj[/quote]
Toliko o tvom postovanju. Covjek starii od tebe 30 godina, ako ne i vise. Tata moze da nam bude svima ovde. Nije ti nista reko na tvoj racun da bi mu reko da treba da , smrsa ". Zapitaj se kome se obracas i kako se obracas, moj najbolji savjet. :side:[/quote]

Vesna je besna jbg

Shape_Of_You obraca se covjeku koji hoce da bije lika irl jer ga je raid u mc :angry:

.

au tobi se prebacio na amv da ga keni vise ne hejta :lol: