HORD #2 FTOP 600M

Ova prica je krenula jos na 1.4.7 verziji. Imali smo najjacu ekipu citavih 8 sezona, bilo je dosta fakcija ali usudicu se da kazem da nam u to doba ni jedna nije bila blizu. Necu da duzim ovu staru pricu.
Na verziji 1,8 fakcija se raspada jer su glavni igraci u njoj postali moderatori ( KennyZZ, DjFantom, Lord_Kass, Nocni) . Vrlo brzo kao moderator igra me je smorila i tu mi se gubi svaki trag.
Posle 4 godine, to jest pre 2 meseca ulazim na server koji je krcat 150/130 igraca . Verovali ili ne, ni jednog jedinog igraca koga poznajem za svojih 6,7 godina igranja nisam uspeo da nadjem. Kucao sam /f create HORD i tu je sve pocelo. Posle 2 dana igranja na serveru u jednom trenutku vidim igra se neki turnir pvp 1v1 i ugledam nickove Rus_xD i Dega. Mislim se, da li je moguce da old school bar malo jos uvek postoji , javim im se kad ono stvarno oni. Prelaze kod mene u HORD njih dvojica. Posle toga, dolaze jos 2 igraca, dobri drugari od Rusa. E sad nas je vec 5. Prolazi tako par dana, ne znajući nikog i dalje upoznajem Pepsy-a koji vrlo brzo ulazi u f sa nama. Nakon toga upoznajem Kafara, Yumeka, kosiusa, mefedrona . Ulazi na server moja dva stara dobra drugara Nocni, i Zeus koji takodje ulaze u f. E sad nas je vec malo vise. Takodje prikljucuje nam se Soul, koga od ranije takodje nisam poznavao. I tako posle ne punih 20 dana oformili smo f koji je full sa 30 igraca. Vrlo brzo se steklo poverenje medju nama i postajemo kao jedno! Vazna cinjenica je da se 90% nas iz fakcije medjusobno nismo ranije poznavali, ali smo napravili odlicnu ekipu.
Govorili su da necemo biti u top 10 fakcija. Govorili su da cemo biti raidani u roku od nedelju dana. Govorili su da smo mi Valkarijin Alt F. Sada HORD ima skoro 600m na FTOP , posle samo 2 meseca igranja. Sada svi koji su pricali bajke o nama ćute a mi DOMINIRAMO. Vidimo se sledece sezone!
HORD IS BACK!

Lagano

Свака част, идемо на пиво?

A sto da ne !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Deco ubite se :dry:

ma kenny bre ne woli piwo idemo bre na votku!!!:stuck_out_tongue:

Svaka casttt!!

Gg

Gg

Martin2003 na aparatima

Bravo ! :slight_smile:

Prvi put da gusari imaju konkurenciju

Спреми се за мене следећи глобал, неш јаче

Спреми се за мене следећи глобал, неш јаче[/quote]

Ovo je bilo 20% snage, zagrevanje za sledecu sez!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Igras pola sez 600m GG sta da kazem xd.

Nice job! :slight_smile:

Hvala, malo smo zakuvali sezonu!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Popisali djecu veliki gg

gege

Svaka cast Sone, secam se tebe i Horda. Bio sam clan, posle presao u ESC…