hakovi

Kapiram dosta pravila kada hoces da snimis nekoga za hak poput dynamic fov off i da ne drzis S, ali onda ima pravilo da video mora biti duze od 1 min ? Zasto to postoji, na pola pvp based servera bitno je da video ima dovoljno dokaza a ne koliko traje. Sada ja da snimim lika koji pretrci citavu mapu za 2 sec i moj video traje 10 sec o njemu, ne bi to bilo primljeno posto video nije duzi od minut ? Ja sam snimio lika gde se cisto vidi reach i kako hita sa vise od 3 bloka , ali video je trajao 20 sec i nije primljen. To pravilo treba da se izbaci ili promeni na min od 10 sec pvpa. Mogu ja da snimim 55 sec kako trckaram po kitpvp i 5 sec kako me neko udari 2 puta i to ce da bude primljeno ?

Pozdrav! Uporedio si 2 razlicite vrste hacka i konteksta hakovanja. Mi logicno sa neke strane pogledamo taj isti video koji vi nama posaljete ali ako se u istom ti i drugi lik pvp-ate video mora da bude duzi od 1 minute. U 10 sekundi moze da se desi lag koji se predpostavi kao cheat. Zbog toga i sluzi pravilo da video traje duze od 1 minute ili maksimalno 1 minutu :D. Lock