Haise

Pozdrav,
Ja sam novi član SC tima, nedavno sam ušao.
Od jednih starijih igrača, imao sam par nickova, verovatno novi igrači od 2019/2020 me nisu vidjali na serveru Nisam toliko bio aktivan, ali eto prijavio sam se i prošao.
Trenutno sam II godina administrator racunčarskih mreža, vrlo sam ambiciozna osoba. Volim da radim nove stvari svaki put. Životni cilj je da otvorim prvu svemirsku agenciju za iztaživanje svemira.
Bavim se programiranjem, ne nesto profesionalno. Učim polako, ako neko želi imam python i web dizajn materijal za učenje. :cheer:

Cao, sjecam se kada si stavljao RL slike TheDulixa na forum ovdje, jako mi je drago da te vidim kao moderatora.

Mislim da si pogrešnio osobu :ohmy:

Dobrodosao, nadam se da se neces napaliti i umisliti neko ludilo a ne da si mod na mc serveru i da neces zaboraviti da si i ti bio igrac poyy!

[quote=“Haise” post=264159]Pozdrav,
Ja sam novi član SC tima, nedavno sam ušao.
Od jednih starijih igrača, imao sam par nickova, verovatno novi igrači od 2019/2020 me nisu vidjali na serveru Nisam toliko bio aktivan, ali eto prijavio sam se i prošao.
Trenutno sam II godina administrator racunčarskih mreža, vrlo sam ambiciozna osoba. Volim da radim nove stvari svaki put. Životni cilj je da otvorim prvu svemirsku agenciju za iztaživanje svemira.
Bavim se programiranjem, ne nesto profesionalno. Učim polako, ako neko želi imam python i web dizajn materijal za učenje. :cheer:[/quote]
Zvuci kul, dobrodosao nazad!

Ћао, ја сам Бранко :o

Pih več demote

Dulix slatkiš !
Samo malo ubudjo xd

Cao Branko, kako ste sta ima?

Cao Branko, kako ste sta ima?[/quote]
Ћао Јоване, код мене је тренутно лето и лепа је клима¡!
Ктб?

Izgleda da je izbacen iz moderatora nema rank xd

I ja kazem. :whistle:

Cao Branko, kako ste sta ima?[/quote]
Ћао Јоване, код мене је тренутно лето и лепа је клима¡!
Ктб?[/quote]
Evo postao sam musliman, svake subote u dzamiju sa Ilijom. Oces doci i ti?

Cao Branko, kako ste sta ima?[/quote]
Ћао Јоване, код мене је тренутно лето и лепа је клима¡!
Ктб?[/quote]
Evo postao sam musliman, svake subote u dzamiju sa Ilijom. Oces doci i ti?[/quote] Prvo nek procita Kuran

Nisam dovoljno provodio vreme na serveru.
Obaveze, skola i posao.
Demotovan sam zbog neaktivnosti. I video sam da nisam jednostavno kombatibilan sa timom. Oni imaju drugacije vidjene o meni i ja o njima.

Ponadao se malisa gg