Global restart - LETO 2023

Originally published at: Global restart - LETO 2023. - SERB-CRAFT

Sa zadovoljstvom najavljujemo još jedan Global Restart i novu sezonu LETO 2023! Ova sezona će predstavljati novu eru SERB-CRAFT-a i apsolutno modernizovanje istog!

6 Likes

OP prison u najavi, gggggggggggggg

Sada ce Survival da procveta, najbolje promene isk.

ajmo svi na survival !!!

Sa prisonom iskopirano od 2 strana servera bas nemam reci sve isto nuker srusi sve blokove i se vrati opet na isto Jackpot ti daje neke vredne stvari od vremenom na vremenon kada ga upgradeas fortune10 daje vise blokova…

1 Like

videli su na stranim serverima i ubacili, vredi da se proba al OP Prison na serbu niko ne voli, osetice se pad igraca, garantujem.

1 Like

izbacili pijace na skyblock da samo rankeri mogu sellati

I da su ga izbalansirali nije isti pr sa token eko i obican pr

Izbaciti sa prisona token ekonomiju za upgrade pickaxea i ovo da se rudnici resetuju na 50% jer to ima na svakom prison serveru

2 Likes

Ja survival jedino cekam briga me za ovo ostalo :sweat_smile:

realno svidja mi se ovo za prison potpuno drukaciji koncept i nesto novo a ne da igram prison vec 7 god a svaka sezona je ista, jedino sto mi se ne dopada su tokeni. lp

Iskreno vodite sc ka propasti. Na primer, prison treba ostaviti kakav je bio do sad, ali naravno, uz male promene, a ne da ga napravite za jedan restart da bude 10 puta drugaciji, ljudima se nece svideti jednostavno. Drugo furniture mode, nepotrebna stvar, oduvek se na svim poznatim serverima (posto vidim da vecinu stvari uzimate od njih) bio “obican” minecraft, ili vam ga bez modova, tekstura, itd. Razumem za survival, ali nekako nije to to. Opet pohvale na trudi staffa, ali gledajte sledeci put kako radite global, jer na ovaj nacin samo gubite igrace.

1 Like

Takodje da dodam da se sa prisona izbaci token za ekonomiju i ovi upgradeovi za pick

1 Like

Prison ce biti najvece smece do sad. Igrace se prvih mesec dana i niko ga vise nece igrati. Treba vratiti stari prison da su op itemi s6 p4u4 mending i 3dent. Jer ovo sa p5 pisovima prestige kopanje tokeni itd je najvece smece do sad . Srdacan Pozdrav

ja vas ne razumem, razmatrate o tome da sklonite p5 i s7 a dodate nuke na pickaxe sa kojim iskopas rudnik za 2 minuta i plus sto se rudnici sami restartaju kad su iskopani 50%. ne znam jel toliko tesko da poslusate nekad igrace i da vratite prison ko sto je nekad bio. iz globala u global popravite jednu stvar i pogorsate druge posle kad odu igraci razmisljate dal da gasite server mislim ono napravite anketu ili nesto na discordu voice channel jedno vece i svi igraci da iznesu svoje predloge jer u suprotnom niko nece ni igrati. Ako je vama ok da prison igra 30 igraca onda dobro dodajte i gamemode 1 na prison i uzivajte

1 Like

ni 30 igraca nece igrati 1M ovaj spr igrace se prvih mesec dana i svi ce quitaju bice prazan kao i sad !

Prison niko nece igrati. To je to od mene.

brate mora da ima promena , ali na serbu ovakav prison nikada nije bio i to je lose jer likove puca nostalgija

Momci morate se odlučiti jel hoćete promjene na prisonu ili nećete. Cijelu sezonu se vodila diskusija kako je prison jedno te isti sezonama u nazad i da smara. Ne može da stoji u jednom mjestu stalno.


OP Prison neće biti niti, je planiran da bude na serveru i pickaxe upgrade nije ni blizu onome što mislite i nagađate ovdje, određena varijacija gameplay-u i dodavanje nekih custom enchant-a koja će jednostavno samo napraviti malo širi content za jedan dio gameplay-a, a to je za rank upovanje i kopanje. Morate da shvatite da ste tražili i Prestige, a moći ćete da Prestigate igru više puta, sa trenutnim kopanjem i enchantovima to ne biste nikad stigli.
PVP ne spada u to. Dogovorili smo se u temi koju sam objavio za prison da je za PvP max enchant P4 U4 i S6 max, pickaxe upgrade neće imati nikakve veze sa time, ovdje sada neki nagađaju svojim riječima i spominju se p5 dijelovi kao tipa @Nikoletina

Isto tako sigurno nećete odma na početku imati max upgrejdovan pickaxe, naravno da će trebati vremena za isti i da ćete tek nakon određenog vremena moći da imate barem solidan pickaxe.

Novine koje su ovdje neće boliti i vjerujte prison je velikim dijelom isti, dodato je par novih stvari koji će donjeti svježinu i nije toliko bolno kako vi navodite ovdje.
Neki su isto tako i za Survival govorili da neće igrati pa su neki vidjeli kad su ušli da ipak i nije toliko loše: VRAĆAMO Survival server na SERB-CRAFT!

Furniture je tu samo za Survival i RP, za prison je apsolutno nepotreban.
Vi ćete još uvijek moći da koristite svoj RP, naš RP će jednostavno služiti za dodavanje novog kontenta na server i tjt