[Global Restart 2020] SkyBlock

Pozdrav svim clanovima serb-crafta!

Predlozio bih nekolicinu stvari koje bi bilo dobro ubaciti i stvari koje bi trebalo izbaciti, da se malo server edituje. Iscekujem komentare na svaki odvojeni dio ovog posta :slight_smile:

  1. SC Shop
  • Ubaciti Witch Spawn egg, da kosta tipa $40 000

  • Ponovno ubaciti Dragon Head da kosta tipa 300 SCP

  • Ubaciti Trident da kosta tipa 150 SCP

  • Ubaciti Redstone Pack (x128 redstone dust, x32 redstone ore) da kosta tipa 50 SCP

  • Ubaciti Obsidian Pack (x10 obsidian blocks) da kosta tipa 100 SCP

  • Ubaciti Prismarine Pack (x64 Svih blokova + 64 Sea lantern) da kosta tipa 70 SCP
    -Ubaciti Prosirenje ostrva (115x115) da kosta tipa $750 000

  • Zamjeniti Shulker Box za Shulker Shell

  • Izbaciti Bucket of fish

  • Izbaciti Leaves Pack

  • Izbaciti SC Pickaxe

  1. Sell Shop
  • Ubaciti Sell za Egg (jajca kokoski)
  • Ubaciti Sell za Sugar Cane
  • Ubaciti Sell za Kaktus
  1. Crate

Legendary Crate

  • Ubaciti Unbreaking X Book
  • Ubaciti Pickaxe (Efficiency VI, Unbreaking IV, Mending)
  • Ubaciti x16 Dijamanata

Rare Crate

-Ubaciti Fortune IV book

  • Ubaciti x4 Dijamanata
  1. Vratiti pijacu
  • Omoguciti ostalim igracima da zarade novac uz pomoc pijace, da bude na centralnoj poziciji spawna
  1. Izbaciti Coin Flipper
  • Ne znam da li sam jedini koji mrzi ovu stvar od samog pocetka otkad je ubaceno. To je totalno glup nacin da se zaradi novac, narusava ekonomiju servera, nema vise trgovanja izmedju igraca, nema vise da neko nesto prodaje da zaradi, nego igra cf za pare, daje edukaciju mladim generacijama da postanu skloni kockanju, “vidi kako pobjedjujem non stop, aj da probam u stvarnosti da odem na automate…”
  • Prenatrpavanje servera ovakvim glupostima dodatno opterecuje server koji i ovako laguje.
  1. Zadaci

Zadaci su ubaceni na sasvim neobican nacin.

  • Zadatak za obsidian nalazi se na 3. knjizi ako se ne varam?
  • Obsidian je potreban sto prije to bolje, ali treba da se prodju zadaci i zadaci da se dobije obsidian, pa nekolicina igraca pravi novi account za lavu…
  • Potrebno je da se zadaci pregledaju, da prate tok igre, da se pogleda koji itemi su potrebni na pocetku, a koji u kasnijem stanju igre.

Moguce je da cu predloziti neke zadatke u ovoj temi, ispod postova.

  1. Limit blokova, Rankovi i Kitovi

Limit blokova je tu da smanji lag servera
Rankovi su tu da olaksaju igru pojedincima koji su u mogucnosti da plate uslugu

  • Ubaciti 15+ veci limit za rankove
  • Ubaciti u Kit bonus Rare i Legendary key x1 (SkyLord)
  • Ubatiti u Kit bonus Rare key (x1) (SkyCrafter)
  1. Izbaciti Arenu & PvP
  • Skyblock je zadnji na kojem treba pvp, totalno suvisno i bezveze otkad je ubacena arena. Ako neko ima volju da igra pvp, postoje drugi serveri za to
  • Umjesto da se poboljsa kvaliteta gameplaya, ona se narusava stvarima poput pvp-a, na mjestu gdje je arena, pijaca bi bila rodjena, lokacija je idealna.

Trenutno nemam ideje za to sto bi moglo da se ubaci kao zamjena za PvP, ako se sjetim, dodati cu ili ako neko ima nesto, slobodno nek’ se izjasni.

  1. Vratiti Glowstone
  • Vratiti glowstone u Nether
  • Totalno je bespotreban ovaj granite sto se stvara uz zamjenu za glowstone u netheru
  • Kad se vec farma Gravel, glowstone se iskoristi takodjer, a ovako imas dupli posao
    • Da sakupljas Granite za Gravel → Isto tako Glowstone za Purpur blokove (naopako)

Vidimo se na global restartu. Zivi bili

Super prijedlog, al ovo za trindet se ne slazem nek kosta 200 SC-P. Poz!

Slazem se

Нисам прочитао ужасни предлози је л тако текчв

Jeste

Ее деси семрс цигане шта поз

Pozdrav,

Najiskrenije do malopre sam pisao objašenjenje i lično mišljenje za svaku koju si predložio da bi mi se računar isključio kad sam bio pri kraju.
Hvala na predlozima, neki su baš dobrodošli i odlični su dok je na neke stavljeno veliko NE. Tokom narednih par dana ćeš dobiti detaljne odgovore i obrazloženja na svaki od predloga, jer sam se sada malo iznervirao kada sam video da moram ponovo da pišem, a par stvari me usporava u kucanju. :angry:

EDIT: Predlozi zabeleženi za sledeću sezonu, hvala! Proći ćemo ponovo kroz sve njih tokom priprema za sledeći GR.

ovo se zove moderator, a ne ovi sa factionsa kojih “mrzi” da kucaju dal je dobar predlog ili ne

Podrzavam mog brata Santanicu <3
A i predlozi su dobri :slight_smile:
Moj predlog je da se na Petoj stranici za /c izbaci 1000lvl ili 1500lvl jer nije u redu da na istoj knjizi imaju 2 challenga za level, mozda neko ide na lepotu a ne na spam levela? Takodje izbaciti jedan onda jedan ne mora da se uradi da bi se preslo na sledecu knjigu.

Sranje predlozi

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Ne svidja mi se predlog za eff6 jer onda cemu bi sluzio haste 2? Ovo ostalo je okej i svidjaju mi se predlozi