Forge server SERB-CRAFT-a 2016

i ja sam se prijavio ali na nick Mirodjija009 posto moji drug isto hoce forge

Da li mozete da mi posaljete na mail koja je sifra za forge sobu na ts-u?
[email protected]

zoki ti rece da nema veze sto sam scmaster a forge ostah bez ranka i bez ulaza na forge
pise da nisam na whitelisti nick:peshagames

Meni ne radi forge iz nekoga razloga nece da mi radi :confused:

Da li je obavezno da se izbace rail craft i ovaj drugi ako jeste kazite mi da jeste i kako se zove taj drugi

imam problem kada stisnem da instaliram odvede me na neki drugi sajt i neki covek prica nesto

Hvala zokiruma,prijavio sam se pa ako mozes pregledat

Kako claim land
na forge

MyTown2 je mod za klejmovanje, imas vise o njemu na YT.

Zelim i ja u forge postujem svaka pravila i bicu vise od 4h 100% :confused: i podneo sam zahtev pre 3 dana?

Zasto kad pokusam da udjem na server preko forge.serb-craft.com pise outdated client

[quote=“TheEP1C” post=71597]Zasto kad pokusam da udjem na server preko forge.serb-craft.com pise outdated client[/q]

Trebas da udjes na srw sa 1.7.10 forge verzijom

[quote=“TheEP1C” post=71597]Zasto kad pokusam da udjem na server preko forge.serb-craft.com pise outdated client[/q]

Trebas da udjes na srw sa 1.7.10 forge verzijom

Trebas da udjes na srw sa 1.7.10 forge verzijom

Gde mogu da se prijavim ?

JA bih zeleo da igram na foorge serveru i prijavio sam se pre 2 dana ali mi nista odgovorili i znam dosta o modovima igrao sam puno pls me stavite na whitelist

Zdravo.Danas mi je rodjendan i pitala sam se da li bi mogle da prihvatite moj zahtev za forge.Popunila sam formular za white listu jos pre oko 20 dana,i jos mi niste odgovorili.

posto sam ja vec davno primljen neynam sjecas me se dali vayi prijava jos ili moram ponovo da saljem

Ponovo posalji :smiley:

Ja poslao ali nis mi nije stizalo problem