False banovi u poslednjih mesec dana?

i samo da vas pitam nesto posto ocigledno ne znate citati pise: “Ne misli se na fajlove iz %temp% foldera, fajlovi na koje se misli su na drugoj lokaciji i njihovo brisanje ne pomaže ubrzanju računara, tako da ih ni jedan drugi “software za optimizaciju” ne briše.” ne, to nisu fajlovi iz %temp% foldera koji zauzimaju 0.10 mb pacenici? iskoristite mozak malo

1 Like

znaci logika ovoga je da ko obrise fajlove iz %temp% ima hack i dobije ban idemooooooooo

najbolje receno ne moze da se igra vise normalno ko pre, a zato su krivi igraci i moderatori s njihovim pravilima. Probajte da testirate Vulcan AntiCheat, placa se 20$…
takodje NoCheat+ je free, to mislim da koristi server CubeCraft, znam da je reklamiranje zabranjeno, lagano :slight_smile:

Realno nebi me zacudilo da sledece pravilo bude da ne smes da rr-as komp na fabricka zato sto spada u to da si sve obrisao. i ako idemo po tom logikom popili bi ban za to. Dajete sve od sebe da zaustavite citere a njih je sve vise, banujete legit igrace dok vam citeri bleje pred ocima. Slazem se sa martinom probajte drugi anticheat, i popustite sa pravilima jer ovim tempom cete brze ostati bez igraca nego sto mislite . Aj pa tako

1 Like

Samo ću ti napisati da ponovo pročitaš sve naše poruke i to je to što ja mogu da ti prenesem ovdje. Jer je više puta napisano o čemu se priča, ali izgleda džaba.

Predlazem da svima kojima ste dali ban za “brisanje i izmena temp fajlova” da im date jos jednu sansu jer predpostavljam da vecina koja su dobila ban za to nisu znali da se za to kaznjava.Budite ljudi jednom. :frowning:

I da dodam vecina nije koristila hackove vec samo su brisali te fajlove :frowning:

Kamberu covece zasto vi uporedjujete citere i ljude koji brisu temp fileove? Zar nije realno da citeri imaju duzi ban od ovih drugih? Banovanje za temp fileove treba biti ban na accu samo a ne mac ban… ili max mac ban na 1 mesec jer stvarno nema smisla da lik koji udara sa 5 bloka i RussianYasuo koji ruke nema (dajem primer) budu isto banovani. Jedan banovan za cit drugi za “brisanje temp fileova”.Razmislite malo…

nemas mozak decko cuti vise

sa obzirom da me martin2003a vec duze vreme fanboya, i samo prica kako “Sharpness i ja” imamo slicne hitove, zapitaj se kakav problem imas hahahaha.
Cone kao i 99% OG, i sadasnjih serb igraca dobija false ban. I zar nije cudno to sto svi koji smo dobri sa deda rogom, il 75% nas smo dobili mac ban za isti razlog?
Na “screen” gde sam napisao ono sam samo porucio da nije fer kako moderatori postupaju na nas, i ti sto si verovatno iza kamere neki ruzni groomer koji se simpa na mc cure, pa pricas " ja zahtevam da se proveri ban za igraca mmikasa, kako vec… To je igrac koji igra duze od pola moderatora, cak je i bila moderator, ne znam sta je unutra radila" je bas bolesno. Al neka bude i sto se mene tice ovaj perma ban sto imam ne mora ni da se skida. Vidim da su moderatori ljuti jer im se pola igraca zali na mene, i ako sam legit whole time but alr.
Batica ce i sam skontati zasto ima 50-60 igraca svaki dan na serveru, ali verovatno ce bit “zbog skole”, ne nego ste banovali sve igrace koji igraju normalno i ne zele da cituju. XD

1 Like

Moras jos malo engleskog ubacit da bude vise cool

2 Likes

idi gledaj jordija jos brt

1 Like

Upravu si upalio sam komp usao pise ban za nedozvoljena sredstva unisatice server uvijek koristim anti chit i ne znam zasto sam dobio ban a vollim da igram na ovom serveru, reci mi da li salju dokaze o tome videe i snimke da li su ikad nekog unbanali i mozes li mi pomoci nekako oko unaban.

1 Like