False banovi u poslednjih mesec dana?

False banovi unistavaju server.

  • u zadnjih 1-2 meseca lupam dobili su 20+ igraca ban za nedozvoljena sredstva ja sam ubedjen da su 90% od njih false banovi.

Ja ne znam kako funkcionise sistem za otkrivanje igraca koji koriste nedozvoljena sredstva al taj sistem (Ako postoji) NE radi I ponavljam 90% false banujete.

Zakljucak: pisao sam o ovome mnogo puta al vlasnik (Batica) nzm kako da se izrazim al nema sluha I ubedjen je da problem o kome pisem ne postoji.

Ovo pisem zadnji put sa namerom moj prvi I jedini srw na kome redovno igram zadnjih 4-5god (najverovatnije I vise) da opstane sto se tice pvp podsrw.

Resenje problema false banovima (moje mislenje)

Naci ili platiti coveka ili neki sistem koji zna da ss-a
( Ovo je najbolji resenje po mom mislenju)

Ako je to nemoguce promeniti ovaj "sistem’ I banovanja I pronaci neko drugo koje ce bude efikasnije. Zato sto ovaj trenutno unistava srw false banovima.

2 Likes

Jedini lik koji je 100% citovao je CikaFaka, igrac mmikasa nije citovao, to je zensko… Znam je od 2016, 100% sam ubedjen da je legit.

3 Likes

Ako je CikaFaka dobio ban onda je ispravno banovan udarao je sa ko zna koliko blokova xd

bas jelenu boli k**** da cituje na serb, igra duze od pola moderatora koji su u staff teamu. a i sama je + pisala da ni sama ne zna ni sta je to. ne znam zasto anticheat i moderatori misle da bi citovala…

hhahahahh bro moj :people_hugging::people_hugging:

2 Likes

Isti taj CikaFaka je govorio da je false banovan. Zašto njemu ne vjerujemo kada se govori da je false banovan, a vjerujemo svima ostalima da su false banovani samo zato što su tako rekli.
I sharpness je govorio isto da je false banovan i da je ping problem pa dotični priznaje da čituje i reklamira ghost client na sve strane.

Kao i svaki sistem kada dođe, svaki put će se pričati da je false ban u pitanju. Nedavno dolazi čovjek otvara teme, spamuje kako je false banovan i par dana nakon toga pravi prijavu igrača iako je mac banovan, a na toj prijavi se vidi fino Huzuni i ulazak sa bypassom koji sigurno nije tek tako došao.

Po priči temp fajlova Batica je pojasnio u sljedećoj poruci dovoljno:

~Ovo stvarno vise nema smisla sto radite za banove, nadovezujem se na temu

~Prvo ovo sa temp fajlom nikako nema smisla, kad ste vec uveli to pravilo odjednom, trebalo je da najavite to igracima da je strogo kaznjivo, ja sam te temp fajlove do prosle godine aktivno brisao, dok nisam uzeo novi komp, takodje mi je i CC Cleaner bio namesten da brise sve iz “temp” i “%temp%” fajlova jer su to podaci koji su nepotrebni u kompu. Takodje od malena svi mi koji smo imali problema smo gledali na tutorijalima “kako povecati fps u minecraftu” kako ljudi brisu temp fajlove i sve ostale stvari.

~Banovali ste 15+ aktivnih igraca od kojih je 99% legit zasigurno i sad udjem posle 10+ dana na skypvp koji ne prelazi 5 igraca.

~Ako ste vec uveli to pravilo i smatrate da je zabranjeno brisati te temp fajlove Unbanujte sve ljude koji su banovani za to i neka im ovi banovi budu opomene.

~Dosta ljudi koji su banovani ni ne znaju sta su temp fajlovi i sam anti cheat (avast npr) im je redovno odrzavao komp i brisao sve nepotrebne podatke iz kompa.

~Samo pogledajte stanje pvp servera zbog toga, jedino sto se trenutno igra je OneBlock i to je to, jer banujete legit igrace i naravno da ce se i ostali igraci, njihovi drugari, smoriti jer nemaju sa kim da igraju i leftaju server. Pojedini igraci koji ovde igraju 5,6 godina legit su zbog toga banovani, stvarno nema smisla, ako nikad ni jedan od tih igraca nije dobio report, ne remeti igri ili bilo sta slicno tome, ne vidim razlog za banove u trajanju od 3 meseca na prvu ruku.

Toliko od mene, pa vi pokusajte da uvazite misljenje i stav igraca (i onih koji su banovani i onih koji nisu) .

7 Likes

Slazem se sa sve

Nadam se da ce vlasnik da reaguje na ovo unistavanje pvp podsrw false banovima.

1 Like

“Brisanje temp fajlova” ImDemon dobije ban lik samo kopa cit ne zna da upali a ne nesto drugo, ne zna cak ni sta su temp fajlovi bas vam je glupavo pravilo i iskreno lepo vam je lik sve napisao!

2 Likes

doslovno dzabe pisanje ovolikih referata kad ne zele da slusaju… njihov problem, a to se vec oseca na serbu…

slazem se sa svime sto je ovaj gospodin rekao .

1 Like

slazem se decko sve upravu :stuck_out_tongue:

Potpuno se slazem sa svime sto je navedeno u temi .

stvarno, sramota… :heart_eyes:

1 Like

Slazem se sa ovim momkom!

slazem se decko sve upravu dobio sam ban za dzabe

Koliko ja vidim jedino formiramo legit igrače jer su vaši drugari i jer su oni upravo rekli da su legit.

Cijela priča po pitanju temp fajlova je pojašnjena dobro u sljedećoj poruci.
PAŽLJIVO PROČITAJ, jer vidim iz tvoje cijele ove teme da si uzeo upravo djeliće Baticine poruke samo da bi zadovoljio svoje potrebe. Jer sve što je batica pojasnio je upravo zanemareno u tvojoj poruci.

Isto tako da dodam nešto, bio si član SERB-CRAFT tima. Ja lično, a kao ni ostali članovi nisam ni riječ čuo oko problema koji si naveo u temi koji se eto dešavaju u zadnjih mjesec dana, a u timu si bio od 14.9 do 19.10 znači imao si vremena. Itekako si imao veliku moć da to uradiš i da popričaš direktno sa nama gdje ako si mogao vidjeti rad unutra odma na sastancima rješavamo tu temu i pričamo svi zajedno o njoj. Svaki član tima je imao pravo govora i svog mišljenja PA TAKO UPRAVO I TI, ali bože moj nisi ništa uradio za dobrobit igrača koje upravo sada braniš. Već si samo napustio tim, i tek sad pričaš o ovom problemu.

Ne vidim poentu prozivanja mene za hack, to sto sam banovan do 2026 false nije do mene, ja sam poceo citovat jer ako vi niste fer prema meni necu ni ja bit fer prema vama. To sto neki majmun klempavi yudje 1 godinjse u server i ne zna da se pomeri jer je trcao po factions da trazi baze nije moj problem. LP fans

Slazem bilo bi lepo da uradite global unmac !

1 Like

i da nema vise to pravilo jer sam ja brisao te temp fajlove jer su tlk nebitni i bukvolno to svi brsiu u zadnjih 1-2 meseca su banovani svi oni igraci koji imaju malo vise skill u pvp i da krenete preko anydask da gledate dal ima neko cheat jer trenutno na serveru ima citavih 18 igraca na pr 5 na skypvp 3 na kitpvp i oneblock 30 i to su bola banovani ovo je prevrsilo svaku granicu od strane staff team-a hvala za razmatrranje za global unmac i brisanje tog pravila~!