False banovi se nastavljaju

Vec sam pravio temu za ovakve stvari koji moderatori i dalje ne shvataju NE MOZETE PROCENITI PO VIDEU DA NEKO CITUJE OSIM AKO SE NA SNIMKU JASNO NE VIDI DA IGRAC : LETI ILI HITA SA 5 -6 BLOKA… Imam pitanje za Djuksa za sta si ti banao Mariwx-a znaci video koji je okacio lik koji igra na 105 fov u videu se jasno vidi da Mariwx nema reach nego je do fova kako je moguce da je Mariwx na pocetku fighta imao te “Ne legit hitove” a u nastavku fighta sve normalno a pritom se igrac Eudomania tukao sve vreme sa njim i kako je mariwx bio na pocetku fighta “NE legit” a u nastavku fighta je bio legit da li mozes to da mi objasnis Djukse roleplay moderatoru ? Mislim da je ovo vec prevrsilo svaku meru i da se stvarno vise ne isplati igrati na serveru koji nema anticheat jer svako moze da dobije ban od igraca koji igraju na 105 fovu …

ovo nisu fals banovi nego pravi hvala pozzzzz

3 Likes

i suze tvoje mame su prave jer te nije abortirala pozzzzzzzzzzz

evo me na wc-u kenjam i gledam bro za sta banuju ljude. AntiCheata nema, dokaza / logova gde udara sa 3.1+ Nigde, odgovor je samo Prihvaceno, ili u 5% slucajeva kamber odgovori u detalje i za to imam respect. Stari SS sistem nije toliko dobar ali moze se koristiti. Realno gledano zbog false banova je broj igraca sve manji. Moderatori banuju legit ljude dok Akiis ( dajem primer ) na kothovima je leteo nekoliko dana na jednom acc-u i nije banovan bio. Malo razmislite sta cete i kako cete.

1 Like

bravo srce mojee

kukanje join the chat

1 Like

gore nego ja kad sam plakao za unban

vidis, on dobije false ban, ali zato lik koji iskopa skoro 5 miliona blokova za mesec dana je legit, posle se ljute kad napises da su abuseri i da su useless. straletov ban false, ziletov false ban 2 samo iz penala.