False banovan - neobrazovani muhamed

Vaš nick: Dreygo
Server: Podserver/Global/TS3/Discord
Razlog bana: “Nedozvoljena sredstva”
Trajanje bana: Temp - 3 meseca
Vreme bana: Juce
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: Mislim da trebam da dobijem unban jer bi to bilo fer prema svim legit igracima, mislim ovaj muhamed ocigledno nema pojma oko servera i celog sistema, momak me je false banovao. To se desavalo i ranije, al ja stvarno ne znam zasto neki ljudi ne mogu priznati da je neko bolji od njih. Naravno, ne uzdizem sebe kao nekog opasnog pvpera ali istina je istina… Naravno clanovi teama SIGMA imaju veliki uticaj nad moderatorom Muhamedom jer imaju momka Gveklom_PvP koji je u super odnosima sa doticnim moderatorom. Takodje ne znam kako da dokazem da nemam cheat, mozete da me ss-ate nije problem. Takodje odgovor ocekujem od Kambera a ne od Muhameda. HVALA

roki bog i batina

Npc Lordu kako da te SS-aju proslo je 10 sati od tvog ban-a mogao si da izbrises hakove X puta. Moderator je radio svoj posao ako planiras da se zalis [email protected] , nemoj da stavljas navodnike u razlog bana posto si citovao .

dobro je gveki covek trazi unban nemoras da ga ukopavas jos vise

ode roki (nemoj da cheatujes) :no_mouth:

Pozdrav licnoj a sam te reportao zato sto si imao sus hitove sad dal to bilo istina ili ne mozda je do servera ALI EVO kao sto sam i za marc not founda napisao ako moze da covek pokaze anti cheat logove. Ja idalje mislim da si ti citovao zato sto si banovan ali evo rekoh vec kao za Puffy neka posalje sliku ac logova tjt od mene serb craft citeru

Gveklome, ne znam zasto si toliko iskompleksiran. Citovi su poslednje nesto sto bih uradio, da da kontam svi koji su “citovali” pisu ovakve stvari, al ovo je druga prica. Kontam dajes deo svog zivota postavljajuci video klipove na jutjub vezane za sebr craft i dobijas reputaciju kod moderatora, al buraz granica je granica. Samo da kazem celom staff teamu da zato i gubite igrace. Gveklom_PvP nalazi sve moguce razloge da me pobedi, pa eto i ovo. Select (Borika) i ja smo sinoc bili u callu i na videu koji je on objavio se jasno moze videti da sam rekao slobodno me prijavi ako me banuju bice false ban, sto se i desilo :D. Sa vecine kothova imam video zapise gde se pvpam bukvalno isto sto je jace nego bilo koji “dokaz” koji su oni pruzili + onaj hit na videu je legit bio 3 blokova, ne mozete me uveriti u nesto drugo. Ne mozete me uveriti da citujem jer ja znam sta je na mom pc-u i znam da ne bih igrao kvarno da bih bio bolji od nekoga kao sto neki to rade jer nisu srecni posto ne znaju da igraju i nece da nauce da igraju. Moderatori ce odluciti najbolje, predlazem da prestanemo da pisemo odgovore i da se prepiremo. HVALA

Da ti kaže nešto lobi bruda…
sve se moze provjeriti i naci, nista se sakriti ne moze i da je brisao i da nije.

A što se Muhameda tiče ništa lično nemam protiv momka niti mi je nešto naškodio ali vidim da se mnogo ljudi žali na njega tako da ga ne bih komentarisao ali ono sto bih definitivno prokomentarisao je broj ljudi u staff timu koji je sve manji i manji, par ljudi ne moze odrzavati server jer je mnogo veliki pritisak na njima jer svi očekuju sve najbolje i sve bajno a to par ljudi ne moze priustiti. Staffu definitivno fali jos par članova ako zele da server napreduje i sto se čitera i svega tiče. Pozdrav

Deckovi ja sam prijavio lika zato sto imam puno pravo na to dal je on citer ili ne ne donosim ja odluku nego muhamed moje je bilo da reportam zbog moje sumnje. MI smo jos i call bili i ja snimio i rekao mu sto se moze cuti dal citujes. Posledica je vrv internet sto se moze proveriti takodje. Ja odluku ne donosim na kamberu je ili drugom SC MODU. Ne zelim dobiti nikakav HEJT od SC igraca tkd zavrsavam sa odgovorima neutralan ne prevlacim na nicijiu stranu i zelim da kazem da je gveklom najjaci na ssr !

Ja vas ljudi ne kontam imam preko 100 snimkova kothova gde je on tu,a nije mi jasno sto mislite da bi on “citovao” sa onakvim Rankom i jos ga spuste na nozi level. Legit igrac false banovan je molio bih za sliku ac-a.

Jos lik je bio 2 na leatherboard i ocekujete da cituje. Niste normalni majke mi

Dokazao si da citujes na roooooooki accountu :slight_smile:

Ne razumam Gveklom_PvP pokusavas da nas sve banujes samo da bi ti uzimao ktohove mogao bi nekada da izadjes napolje i da vidis travu i da probas da pustis kosu da ti raste i takodje da se ne treses kad izadjes napolje no lifas ovo umesto da radis nesto.ocekujem unban za Dreygo.Hvala

Pod 1 zamoli Muhameda da ti posalje logove ac-a i uvjeri se.

gveklom inspektor sve zna a kad udje u mc nista ne znao BRAO BRAO

account je roooooookiii. Drugo anti cheat ne izbacuje nista povodom mog hacka ni na ovom accu ni na Dreygo acc. Muhamed je, logicno bi bilo, dao ban samo na osnovu videa, a ne jer je anti cheat pokazivao neke nedozvoljene stvari.

jos places? cekaj odgovor brate mi trosimo vreme ovde zato sto pisemo kako god dobices odgovor od 14 slova dal se prihavata ili odbija.

gveklome cuti tu nemas zivot ti opremas citere masni dziberu

Gveklome namestas banove a?

Ako cemo tako nema problema!