Factions kothovi

Lepo bi bilo da povecate broj kothova i da neki koth bude na warp pvp ( kao pre par sezona ) kako bi sto vise igraca dolazilo u pvp.Ftop je smorio iskreno malo jer nema vise toliko igraca da bi se trudili da budu u top 3, igraci idu tamo gde ima najvise pvpa a na fac ima samo 2 kotha sto je premalo.Mislim da bi 4-5 kotha dnevno bilo dovoljno, uz to da se dobija nagrada na kraju meseca za koth top sto bi jos vise privuklo igrace i povealo pvp.I obavezno vrattite str 2 u fused elixir poz.

3 Likes

4-5 kothova bi bilo sasvim dovoljno a ovo za nagrade za koth (koth top lista) mislim da ne bi trebalo da bude.

mislim da treba manje da se ubacujes u teme o kojima nemas pojma, koth top je izglasan i podrzan previse u temi za ovu sezonu, i mislim da je vreme da se ubaci.

Oli mi ti zabranit :slight_smile:

I ako ne gotivim ovog igraca, moram reci da mu je ovo jako kvalitetan predlog…
SLAZEM SE!

sto fused elixir str2 speed2 nije vracen? kamberu na kom jeziku zelis da cujes da nije 1.8pvp

bitno da mozemo predloziti sve na discord, sto i jesmo, izglasano je i zatim zaboravljeno wp

A šta ti imaš da misliš kad nit znaš da igraš factions nit ga igraš nit trebaš da ga igraš.
Tvoje mišljenje je suvisno ovde i nikog nije briga šta ti misliš.
Factions dok je bio ovakav kako je opisao quickaim i bilo je igrača a sad igra 25 igrača zato što uvažuju mišljenja poput takvih kao ti.

Bruh , igram Factions od 1.8 HAHAHHAAHHAHAAH

celavi kanceru ti koliko god da igras opet nemas pojma o zivotu

nsr me xaxa nsr me xaxa SILK2 U CHEST nsr me xaxa

unbanujte me vise kriziram

nista bolji nisi

Hahaahahahahahahaha jedan od jačih klipova :slight_smile:

To što se šupkaš modovima da dobije content creatora ne znam baš da li će ići.
Koliko znam ti si lik koji je nešto grifao ts a ustvari si samo ulazio i izlazio iz sobe u sobu.
Džabe se uvlačiš retardu ćelavi

Bitno ne kopa za levioza i mursketa

1 Like

Ukoliko sam rekao da su prijedlozi usvojeni bit će, i najavio sam da neću biti tu i da ti isti usvojeni prijedlozi neće moći odma da se ubace.
Sada kada server otvorimo, vraćamo se u normalu i idemo laganica da ubacujemo uvažene prijedloge na discordu :slight_smile:

Ukoliko igrači se u trenutnim terminima pvp-aju dovoljno što da ne.
Ali bi nam bili potrebni neki termini koji bi bili pristupačni i navlačili što više vas za vaše dobro i veću zabavu, a ne da ima termin koji će uvijek samo jedna fakcija da uzima jer su samo oni tu što je bio slučaj prije.

a to prije kad smo 2020 imali 1000 koth pobeda hahah ez

i nisu uzimali jer su samo bili tu vec su bili i najjaci :wink:

dobro bojane idi kopaj za oca Ghosel i Mister Televizor

1 Like