Faction Mapa

Download Link:Samo dajem moderatorima i vlasnicima:
Radio:Ja
Slike:




Fale ti neke stvare.Ja, msm da nema potrebe, da se menja spawn, onaj je nice.

Ma to chunk load :slight_smile:

Provaljen si odavno, ovo nije tvoja gradjevina kao i ona prison mapa.

Ljubomorna duso koja ne zna da gradi.Nadji preko Interneta te mape potrosices vreme samo :slight_smile:

Ljubomorna duso koja ne zna da gradi.Nadji preko Interneta te mape potrosices vreme samo :slight_smile:

Послато са ZTE BLADE A310 уз помоћ Тапатока

Dobro je samo imas neka prazna mesta :slight_smile: spawn treba da bude popunjen

Pa znas, postoji bilion sajtova sa minecraft mapama.Ti izgradis jednu mapu preko noci, ja koristio wand ne odvojivsi se od kompjutera trebalo mi je nedelju dana.Nije lepo hvaliti se tudjim uspehom, radom…
Ovo nije nimalo lagana mapa.

Takodje sam sumnjao da krades mape, nadam se da to nije istina jer mozes popiti MAC.

Ako je ovo tvoja mapa nemam reci mapa je bomba

Nije tvoja mapa lol

Mapa ne znam jel tvoja il nije, ali nije losa.
Trenutni spawn se meni licno ne svidja, mogao bi da se menja.

Vi da znate ko je on ustvari verovali bi da je njegova mapa.
On se i bavi stvarima oko servera i sam radi sve.
I opet ti ako znas da koristis plugine kako treba treba ti 4-5h da napravis nesto ovako.
Extra mapa

Ako si ti gradio dobra je.

[quote=“lolol” post=145271]Vi da znate ko je on ustvari verovali bi da je njegova mapa.
On se i bavi stvarima oko servera i sam radi sve.
I opet ti ako znas da koristis plugine kako treba treba ti 4-5h da napravis nesto ovako.
Extra mapa[/quote]

Citaj private

Mozda skinuo sa neta i menjao nesto :D.
Ako je sve, ovo tvoje svaka ti cast.

[quote=“lolol” post=145271]Vi da znate ko je on ustvari verovali bi da je njegova mapa.
On se i bavi stvarima oko servera i sam radi sve.
I opet ti ako znas da koristis plugine kako treba treba ti 4-5h da napravis nesto ovako.
Extra mapa[/quote]
Ovo nisi trebao da kazes, ali ima ljudi koji vec znaju i on im se poverio. Nemoj odavati njegov indetitet jer to on ne bi zelio.

[quote=“Aleksa333” post=145285][quote=“lolol” post=145271]Vi da znate ko je on ustvari verovali bi da je njegova mapa.
On se i bavi stvarima oko servera i sam radi sve.
I opet ti ako znas da koristis plugine kako treba treba ti 4-5h da napravis nesto ovako.
Extra mapa[/quote]
Ovo nisi trebao da kazes, ali ima ljudi koji vec znaju i on im se poverio. Nemoj odavati njegov indetitet jer to on ne bi zelio.[/quote]
Nsr pls

Ljudi sta vam je?Ja ovo Sam gradio Sam,ne razumem taj hejt?Ajde molim vas prestanite sa ovim,slobodno mislite sta hocete o meni,ukoliko imate dokaz da mapa nije moja slobodno postavite link,ova mapa je moja,ukoliko vam se ne svidja moj trud lepo recite.

Nice je mapa, samo sledeci put moras ranije da se javis ako hoces da gradis.