Event trkanja na svinji by:nedyarb01 i george208

Event trkanja na svinji ce se odrzati 12.5.2013 sa pocetkom u 14 h…Prvo mesto dobija 50.000$ +64 dijamanata,drugo mesto dobija 20.000$ + 40 dijamanata,a trece mesto 5 000$ + 24 dijamanata.

Napomena:Svi igraci koji budu koristili hackove (kao na primer timer na nodusu) bice diskvalifikovani.

Oprema:Svi igraci dolaze bez itema i iteme za ucesce dobijaju pre trke.

P.S.:Zamolio bi ownere da setuju warp /warp trkasvinja i da setuju zonu de se igraci ne mogu ubijati.

Event su pravili igraci george208 i nedyarb01

Srecno!

Obavestenje:Takmicenje smo morali pomeriti za 12.5.2013 (nedelja) jer owneri imaju obaveze u subotu.Mozda bude zakasnjenja posto jos owneri nisu odgovorili da li ce u nedelju u 14 h moci da budu na srw i da spawnuju svinje za trku.

Lepo,ali sutra ce biti prijemni za osmake pa videcemo da li ce biti nekog :smiley:

Lepo :slight_smile:

Ispravka pomeramo pocetak u 2.00h zato sto batica ima probu za prijemni pa ocemo da ga ispostujemo :slight_smile:

Super svidja mi se ali u nedelju smo mi vec dokazali (ja i lukapn00) veliki event takmicenja za MONEY :)! Ako hocete mozete da nam se pridruzite da i ta vasa trka bude deo naseg eventa!

videcemo posto mi smo hteli da pomognemo da otrzavamo evente sa vama nekad cogu i luka nekad ja i nedy i tako

i usput i mi odrzavamo za pare+diamanti

evo i slike nase arene za trku
http://serb-craft.com/slike/image.php?di=96UR

Lepa arena :smiley:

Evo jos jedna slika arene dan pre takmicenja.Tu smo se slikali george208 i ja.

http://serb-craft.com/slike/image.php?di=RZYU

Danas 12.5.2013 u 2h cemo zapoceti event budite na serveru ako hocete da igrate:)

Evo glasam Da , i ljudi ne traze moderatora event managera vec samo organizuju , a dukac organizoov si pitanja i odogovre 5 pitanja , i oces event managera , ni ja ni cogu ga nismo odbili a ti ces , niti si aktivan toliko koliko kazes… Otkad smo ja i cogu poceli svi ocete event managera , i nista sem pitanja i odogovra i ono sto ukradete od nas ne napravite , kao geroge208 i nedy su lepo smislili originalno a ne vi…

Vidi luka, on samo hoce moderatora, ovaj Dukac, nis drugo.

nije lose :smiley:

Zbog nekih nezgoda nece biti eventa ;(

i molio bih da se stavi lock na ovu temu

Problemi su reseni event ce se odrzati 19.5.2013 u 14h molio bih sve koji oce da ucestvuju na eventu da budu na serveru tog dana u to vreme.Posle eventa trka svinja odrzacemo event rukomet sa grudvama ko oce da ucestvuje nek napravi startnu postavu od 6 igraca i 4 zamene.Srecno na predstojecem eventu.

-Hvala vas george208 :slight_smile:

imam ekipu razvalicemo vas !! :smiley:

Dobra ideja :smiley:

Kladim se da ovaj event nece ni biti odrzan!