Ehh Misevi......

Nick na TeamSpeak3 : NeLoX
Ban je na TeamSpeak3
Razlog bana: “Sabotiranje igraca po vasim iskazima ako mogu tako da se izrazim” misevi…
Trajanje bana : 15 dana
IP ban : ne
Vaša IP adresa : Koji ce vam to…
Zašto mislite da treba da dobijete unban : Ehh.ima da se pricaa… Dakle ja sam delio jedan link sa kojim mogu da vidim IP adresu igraca koji je kliknuo to…(ne igraca nego…lika xD) e sad je dosao 1 PUNOGLAVAC da me vredja i posto je saznao za to da ja radim , on je mene prijavio… Sa razlogom da sam ja njega psovao…e sada idemo od napred ka nazad…Dakle posle pricanja sa “Modovima - ustvari Specijalitetima tako cu ih nazvati” , punoglavac meni dolazi u sobu i krece da mi prica da je to on uradio i kao krece da mi se “izvinjava” zato sto sam mu ja iz ZAJEBANCIJE rekao da cu njemu da oborim server jer je on video na jednoj slici da pise da ja nesto radim…SAMO DA KAZEM MODERATORIMA DA SU GLUPI DO BOLA I DA SU ONI RAZLOG ZASTO JE VISE OD POLA SERB CRAFT IGRACA OTISLO SA SERBA , USKORO JOS NJIH ! E sad je on to shvatio kao da mu ja pretim bas stvarno…on je resio PUNOGLAVCINA da ode da me prijavi da ja njemu PRETIM :stuck_out_tongue: HALO BA JEL STE DOBRO !!! Koji vam kurac ?! I dolazi onaj rtrd kalirenger kako se zove ne bitan je k’o semafor u GTA serijalu ! dolazi mn nesto u msg da kenja da ja opet pretim…Kada sam ga pitao sta sam ja to “pretio” on je samo odg onako suntavo “Dobro…” STA DOBRO JEL SI BOLESTAN (NA OVU TEMU CES MI TI ODGOVORITI GLUPANE MALI) Za tebe nije Serb-Craft…Za tebe je Bajo Moj 9. mart jbt…E da da se vratim na onu sliku sto sam NESTO RADIO i da objasnim zasto je tu IP Aresa jednog igraca… 1. To mi je priajtelj i sprdao sam ga da mu obaram internet (rtrdi) 2. JEBENO JE PISALO FAILED ILI STA VEC STO ZNACI DA SE NISTA NE DESAVA GLUPAVI MODOVI…Niste vi Modovi vi se Mudovi…E to nije bitno Mudovi moji slatki…Bitan je jos jedan deo koji mora da se spomene , kada smo pricali Mudovi (Specijaliteti) pitali su me zasto DDosam ljude…na sta sam ja rekao da ne DDosam jer je to istina , a to sto su oni glupi mudovi to nije moj problem…+ sto ne vide da pise Failed tamo ili sta vec pise…Oni kazu ajde priznaj lepo da DDosas…Ja rekao onako “Eto ako kazete , ja DDosam” ONI SE NASLI PAMETNI DA MI SERU KAKO JA DDOSAM A REKLI SU MI TO DA KAZEM…PICKE JEDNE STA MISLITE KO STE VI !!! PROPAO VAM SERVER BRE BOELSNICI RASPALI ! E oni posle kazu kao dobro…vise nemoj to da radis…ako vidimo da nekome pise Timed Out MAC Banovat cemo te. “” Ja pitao kao kako ce te znati da sam to ja , mozda im je los internet oni su rekli pa neka je…POSLE POLA SATA - SAT CUJE SE “JU VER BEND FROM D SRVR” (Nemojte misliti da sam glup , tako je tacno reklo…nije reklo You Were Banned From The Server…) Kad pogledam ono pise “sabotaza igraca” STO ME NISTE ODMAH BANOVALI KOJU PICKU MATERINU NEGO ME TU ZAJEBAVATE POLA JUTRA BRE RTD PUNOGLAVSKI SPECIJALNI MUDOVI !!! NA OVU TEMU CE DA MI ONAJ RENDZER ODGVORI ! KAD DOBIJEM UNBAN NA TEAMSPEAK3 TEK ONDA NEK SE PAZI ONAJ MALI LUKSII… IMA JOS DA SE PRICA AL ME MRZI DA PISEM , NISAM NO-LIFE KAO VI

BOLI ME ***** AKO DOBIJEM MAC BAN…JA SAM SAMO REKAO STA MISLIM O MODOVIMA I CELOM CELAVOM SISTEMU

Pozdrav NeLoX, unban nećeš dobiti.
Drugi put napiši lepo prijavu, jer ista neće biti pregledana.
Lock.