Dosadno ti je?

Ne znas sta da pises,onda si poceo da citas pravu temu.

Izvadite sve zice u glavi(osim one koja drzi usi)i pusti glupost da pise sta oce.

Evo ja cu nesto da napisem.

Mjauuuuuuubjaoooooooom.

Ocena(IQ)15

Samo ja mogu da vas ocenim.

Ti se decko bodes

E, a na cemu si ti?

Kako se “rankirati” na forumu: Tutorial.

Napravi glupu temu koja promoviše spam.
Spamuj.
???
Profit.

:stuck_out_tongue:

Scena iz filma “Avanture Serbovca”: Prilikom borbe sa Megasom koji je ranio Einshine-a megas dobija ban, a Einshine visi na litici, OMLA mu dodaje ruku, Einshine govori: Pusti, ili cemo oboje pasti! OMLA: Ne! Einshine: Ako umrem reci jelisaveti da je volim!! Zatim Einshine pusta ruku i gine u provaliji ispod njega… :frowning: kako je tuzna ova Komedija :frowning:

P.S Prvo ne zelim da uvredim manica, a drugo nadam se da niko nije ostao ravnodusan!
Likovi i dogadjaji nisu REALNI… Hvala…

Da bas je tuzna komedija haha

Tebi nije lako… :wink:

[quote=“AdvanClockShit” post=22698]Scena iz filma “Avanture Serbovca”: Prilikom borbe sa Megasom koji je ranio Einshine-a megas dobija ban, a Einshine visi na litici, OMLA mu dodaje ruku, Einshine govori: Pusti, ili cemo oboje pasti! OMLA: Ne! Einshine: Ako umrem reci jelisaveti da je volim!! Zatim Einshine pusta ruku i gine u provaliji ispod njega… :frowning: kako je tuzna ova Komedija :frowning:

P.S Prvo ne zelim da uvredim manica, a drugo nadam se da niko nije ostao ravnodusan!
Likovi i dogadjaji nisu REALNI… Hvala…[/quote]
NO! Jelisaveta je samo Maniceva, i nicija vise !
Hm? Mozda si joj svaler ? Ispitace OMLA to… :cheer:

nisam, umm… to je samo sala, umm… nemoras da proveravas, umm… jeste lijepa, umm… ali mi je drugarica, umm…

umm, umm, umm xD

HAhahahahhahha Einshine hakuje devojke xD.

Ne dirajte Manicevu Emiliju bre ! :lol:

Ne dirajte Jelisavetu bre ! :lol:

Sto je OMLA branis da i ti nisi sa njom nekoj vezi xD :stuck_out_tongue:

Pa ja tako muvao muvao sve cure na srw, i tek dobio ban a razlog " Pazi koga muvas!"

No, no, ja sam samo vencao Jovana i Jelisavetu, ja sam Kum :lol:

Sta to radis kume?! Pa sad cu da te zadavim xD

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAH :lol:

Kum svalercina (tajna). :lol:

Ma taj kum muva i decu i muskarce i babe i tetke :smiley: